Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent. )

Figyelt kérdés

VAn nekem egy furcsa gondom van hogy több hétig van meg és alig hogy elmúlt megint megjön rá kb 1-4 hétre. Anya azt mondja hogy még nem állt be a ciklusom de azt is hogy el kéne menjek nőgyógyászhoz...De én nem akarok...félek. Két kérdésem lenne

1.Nem tudtok valamit erről az esőként említett ciklus zavarról

2. Milyen a nőgyógyászaton..fáj vagy mien


2011. jún. 11. 06:44
 1/1 anonim válasza:
Szia:) Hát először is nem írtad le, hány éves vagy, ami fontos a ciklus beálltának szempontjából. Erről sajnos nem tudok sok mindent mondani, de a második kérdésedben szívesen segítek. Én amikor először készülődtem nődokihoz, nagyon féltem, mint ahogy te is. Beülsz a váróba, várod hogy behívjanak. Én azt ajánlom hogy vagy szoknyába menny, vagy hosszított felsőbe, mert amikor én előszőr mentem akkor sima felső-nadrág volt rajtam és kellemetlenül éreztem magam úgy állni előtte...Mindegy szóval felfekszel majd egy "félasztalra" amely a fenekedig ér. Ott végződik és a lábadnak lesz két támasz, arra kell felraknod, mint ha "szülnél". olyan pózba leszel, h a doki jól lásson. Egy dolog lesz a gátláson kívűl ami kellemetlen lesz, amikor megvizsgál. Betesz egy olyan eszközt a kisajkaidhoz ami szétfeszíti a hüvelyed, hogy belásson. akkor megnéz, esetlgek a kezével vagy ultrahanggal is megvizsgál. Én amikor kijöttem rá 2 percre már elis felejtettem:) És nőkén ezen túl kell lenni, és hidd el nekem másodjára már úgy mész, hogy óóh..hát ez rutin:D Nincs semmi gond, természetesen nem kellemes, de túléled.:)
2011. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!