Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy buta kerdes de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy buta kerdes de ha a baratom a peniszet a puncimhoz dorgoli petting kozben de nem teszi be akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha nem elvezett el,hanem kesobb.tudom elovaladek stb de az nem igen juthat belem.nem?
2011. jún. 11. 11:39
 1/4 anonim válasza:
nem valószínű hogy terhes leszel tőle, mert nem nagyon tud a sprema úgy feljutni a petesejtedhez. hány éves is vagy?
2011. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, nagyon kell ezzel vigyázzni, mert, igy is könnyen terhes lehetsz. F.
2011. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18:D

de ezért kérdezem,hogy ha valakit teherbe ejtenek az egész dolog belemegy a hüvelyébe, viszont ígymax pár besodródik

2011. jún. 11. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pár besodródik, attól is teherbe lehet esni. F.
2011. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!