Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted Keanu Reeves helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Keanu Reeves helyes pasi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen!

Kar,hogy meleg :(

2011. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy meleg.
2011. jún. 13. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

A fokuszban mondtak,hogy par evvel ezelott nem nyilatkozott a parkapcsolatarol,most viszont,amikor utoljara jart Bp.-en,es meginterjuvoltak,akkor bevallotta,hogy pasija van :).

Olvass csak utanna :D

2011. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem meleg :D Ezt elszúrtad :D
2011. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a fúkusz(és egyébb médiaegységekből)veszed az ismereteid,én azt nem tekintem megalapozottnak:)

Meghalt a felesége és a gyereke,én annyira nem csodálkozom azon hogy azóta csak futó kalandjai voltak,ezt képtelenség feldolgozni..

évek óta azzal 'vádolják'hogy meleg( amit nem értek hogy miért kell mindenkire azt mondani,akinek nincs kapcsolata,nekem sincs mégse vagyok az) megunta és valószínűleg ezért mondhatta ezt,viccből.Láttam vele már interjút,régebben is és mondta hogy eleinte zavarta most meg már úgy van vele hogy lúd legyen kövér(nem teljesen ezzel a szó használattal persze:D)

Egyszer Clooney is azt nyilatkozta hogy szereti a fiúkat és meleg!Pedig aztán rá se lehetne mondani....


Kérdésedre válaszolva pedig:Kenau nem helyes "pasi",hanem igazi férfi tekintetében valami titokzatosság van és egész lényében is.Ő A férfi,nem kis "helyes pasi":)

2011. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyáááám pedig olyan helyes :( És felesége is volt, aki meghalt..basszus valaki tudna linkelni? :(
2011. jún. 13. 16:04
 7/12 anonim válasza:
Szerintem sem az de ha pedig az akkor is mindegy mert baromi helyes :) csak sajnálom a múltja miatt :(
2011. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végre egy megnyugtató utolsó válasz..köszönöm :) De egyébként külföldi oldalak (olyan mint a gyakorikérdések) azt írják, hogy nem az..
2011. jún. 13. 16:07
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem semmi múltja volt :(
2011. jún. 13. 16:07
 10/12 VODKA0710 ***** válasza:
90%
Neo nem lehet meleg, ez hülyeség!
2011. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!