Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell eltüntetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell eltüntetni a striákat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, majd elhalványodnak.
2011. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eltüntetni tényleg nem lehet. De ez a dolog jobban zavarja magukat a nőket, mint a férfiakat.
2011. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek szülés utániak ugye?
2011. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem feltétlen. Én nagyon vékony vagyok, de sajnos túl gyorsan nyúltam, így a combjaimon van pár. Az idővel tényleg halványodnak, és ilyen fehéresek lesznek. Szerencsére én elég fehér vagyok, így ha nem mondom, nem annyira észrevehető.

19/L

2011. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vok...


csak azért kérdeztem, mert sok terhes nőnek maradnak striák a hasán szülés után, és a húgom is szült és végig kente a hasát és semmi , egy vékony szálnyi stria sem maradt neki. Szóval szép maradt a bőre ugyanúgy.


De pölö ÉN is gyorsan nőttem és nekem is maradtak striák. legfőképp a jobb és bal oldali csípőm alatt és azok tényleg max csak halványodnak....

egyébként 27/f :)

2011. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem sok van, a hízástól, fogyástól.
2011. jún. 13. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nézd ez kb olyan, mint amikor egy 160kg-os ember hirtelen lefogy és akkor ottmarad csúnyán lógva kb 20 kg felesleges bőr!


Amit csak levágni lehet.....sebésznek


Ez ugye azért van mert megnyúlik nagyon a bőr!


A te esetedben amit a legtöbb lány tenni szokott az a szolárium!

+ vannak kenőcsök amik ezeket elhalványítják!

De ahhoz menj el bőrgyógyászhoz előtte, ahová a háziorvosodtól kapsz majd beutalót, mert meg kell nézni h nem e vagy valamire allergiás!


Mert ezekbe különbözös növényi anyagok meg szerek vannak.


És ha már elhalványultak akkor mehetsz szoliba!


Vagy elmész simán szoliba minden nélkül...

2011. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb, amit tehet, az a szolizás. A stria ugyanis nem barnul, így még feltűnőbb. Ráadásul halványítani sem halványít rajta...
2011. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!