Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tekintenek ellensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tekintenek ellenségként a prostikra?

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekik, hogy megmaradt még az a réteg (hál'istennek) a férfiak körében, akik nem "esedeznek", nem válnak "papuccsá" előttük? Piszkálja a csőrüket, hogy egy értelmes férfi nem "esedezik" nekik - akár hónapokig - csak azért, hogy végre összejöjjön a párkapcsolat? Vagy ha a kedves barátnőnek sosincs kedve szexelni, és a pasi úgy van vele, hogy ő bizony nem csinál magából bohócot, ezért inkább elmegy prostihoz?
2011. jún. 14. 15:55
1 2 3 4
 1/39 Joy Turner ***** válasza:
67%

Én nem tekintem ellenségemnek a prostikat, mert olyan férfi, aki prostikhoz jár, hogy kielégítse a vágyait, nem kéne.

Amúgy meg nem esedezni kell egy kapcsolatért, hanem udvarolni.

2011. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tekintek rájuk ellenségként.Elég rossz tapasztalataid lehetnek a nőkkel kedves kérdező,hogy így általánosítasz.Szerintem az,hogy egy nő nem adja magát könnyen,nem feltétlenül rossz dolog,persze ennek is vannak fokozatai,és lehetséges,hogy egyes nők túlfeszítik a húrt.Nem gondolom,hogy azért,mert nem fekszem le mindenkivel rögtön,bohócot csinálnék bárkiből is.Nem kell könyörögnie senkinek hónapokig,ha működik a kémia és vonzódunk egymáshoz,akkor elkezdünk találkozgatni.

Szerintem rossz lányoknál próbálkozol,mert akinek hónapokig kell könyörögnöd,hogy összejöjjön a párkapcsolat,azt valószínűleg nem annyira érdekled.Nem muszáj prostikhoz járnia valakinek,csak hogy elégtételt vegyen az őt a nők részéről ért vélt/valós sérelmek miatt.

2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%
pasi vagyok, a nők nem nézik elenségnem a prostikat. A prostikhoz járó srácok hidd el nem tudnak semmit sem egy értelmes kapcsolatról.. ezért keresik pénzért a boldogságukat :)
2011. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Én azokat a férfiakat tekintem ellenségnek, akik elősegítik ezt az "iparágat", ahol a nőket tárgyként használják, lealacsonyítják, betörik, megkínozzák, megalázzák, bedrogozzák, hogy az általuk keresett pénzből más férfiaknak meglegyen a jaguár bunda az ágyra, az arany csap, a márvány mosogató meg a kutyalánc a nyakába.


Boccs...

2011. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

Értelmes férfi fel tud szedni egy valamire való barátnőt, értelmes férfival van olyan élvezetes a szex, hogy a nők ingyen és örömmel csinálják, és nem érzi magát bohócnak, ha egy nőt nem csak fa.sztarisznyának lehet használni.


Neked se a nőkről, se az értelemről nincs sejtelmed. Nem csodálom, hogy csak pénzért kapsz nőt magadnak, ingyen senki se vállal be.

2011. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Smartguy86 ***** válasza:
74%
Szánalmas előítéleteid vannak, kedves kérdező. Látszik, hogy még életedben nem volt normális párkapcsolatod és a frusztráltságodat így próbálod levezetni, hogy mindenki mást hibáztatsz, csak magadat nem... Gondolkozz, mielőtt hülyeségeket írsz és kérdezel!
2011. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
4%

Régebben még a gondolat is messze elkerült. De mióta a párom nagyon, de nagyon csúnyán átvágott, elment az összes kedvem a párkapcsolatoktól. Köszönöm szépen, többet nem kérek belőle! Viszont a biológia azért működik így a harmadik x környékén. Így néha foglalkoztat a gondolat, hogy "használjak" egy ilyet. A biológiai igény ki lesz pipálva, és elviselni sem kell senkit az életemben többé!

Egyébként én is úgy tapasztaltam, hogy a nők nagyon haragszanak a prostikra. Ha meglátnak egyet, minimum egy szép "dicsérő" mondat elhagyja szűzies cseresznye ajkukat.. Én soha nem haragudtam rájuk, egyszerűen csak nem érdekeltek, rájuk sem néztem.

36 F

2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%

1. ha már hónapokig (sőt hetekig) kell esedezni, akkor az a kapcsolat már rég rosszul indul. Tudod egy rendes kapcsolat úgy indul hogy amikor először látják egymást és egymásra néznek akkor már látják egymásban azt a bizonyos "valamit"


2. amelyik csaj azt akarja hogy esedezzen azt ott kell hagyni és kész, van még elég nő a világon és majd le fog szokni erről.


3. aki prostihoz jár az egyszerűen nem tud uralkodni a párzási ösztönein, ebből már látszik hogy mennyire kitartó az a bizonyos kuncsaft. + nekem sincs kedven összeszedni trippert, kankót, szifiliszt, aids-t, meg még ki tudja miket.


ha meg az egy éjszakás kalandokat keresed akkor hetente kétszer simán meg tudod csinálni. Lemész hétvégén egy discoba és leszólítasz egy pár csajt. 20-ből 1 tuti hogy le fog veled feküdni 1 órán belül. Ők is prostik, csak legalább az ingyen van és azért sokkal igényesebbek.

2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Smartguy86 ***** válasza:
100%
16:13 - Ha jól veszem le, akkor azt állítod, hogy csak mert te összejöttél egy csajjal, aki utána átvágott, ezért az összes nő álnok, sunyi, szarkeverő alak, aki csak átbaszni tud??? Nem érzed ebben az icike-picike előítéletet? És akkor még szóba sem került az, hogy 99% annak a valószínűsége, hogy abban a kapcsolatban nem csak a csajod, hanem te is nyakig hibás voltál...
2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

ma 16:05

Úgy látszik te is valami ovis gondolkodású ember vagy. Ingyen nőt kapni... Hol élsz te? Azt nézd meg, ha nem fizetsz semmit a csajnak, akkor meddig marad veled... Mindig megmosolyogtat amikor az "ingyen csajszerzésről" vakerál valaki. :)

2011. jún. 14. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!