Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélitek, hogy mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek, hogy mi volt az eddigi legdúrvább történetetek wc-zéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nemet/kort is irjatok!
2011. jún. 14. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
a wc-n éjszakázás volt a legszebb, elaludtam mert hasmenésem volt és nem tudtam máshol aludni. :) csodás élmény volt, másnap reggelre sajgott az ánuszom (y)
2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszer beleejtettem a nyakláncomat. Valahogy kicsatolódott. Érdekes volt kiszedni.
2011. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Fogszabályzás után beugrottam a tescoba wczni.Apa kint ült a kocsiban és várt.Én megyek a wc felé majd bemegyek.A bejárat elött állt egy fickó.Bement utánam egyből.Hátrafordultam és ránéztem mert h miért megy be a női részlegbe mikor amellett van a férfi.Az meg csak jön felém és elkezdi :csinos vagy!Jön felém!Én meg nézek és ki akarok menni a wcből inkább.Erre az elém áll.Gyorsan megfordultam és bementem az egyik fülkébe.Erre ő bement a mellettem lévőbe.Én kipisiltem magam és gondoltam várok.Türelmetlen volt mert 10 perc után elment.Utána én kimentem apa már a bejáratnál várt a karóráját nézve.Megkérdezte jól vagyok-e mit csináltam annyi ideig.Mondtam h nagydolgom volt.(Nem akartam h balhé legyen)
2011. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 konnerth ***** válasza:
100%
Ez nem durva de a frász jött rám igazából: Megyek szarni a wc-re elintézek mindent(sárga, barna--->kitörlés) majd amikor húznám le a wc-t akkor látom hogy kék benne a víz...hát rögtön megijjedtem hogy mi a f@sz baj van...aztán megkérdeztem anyámat és csak az új wc öblítő színe volt -.-"...de abban a pillanatban nagyon megijedtem xD
2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Utsó eszembe jutatta egy félrészeg emlékemet!

Egyszer discóban ekiztem egyet aztán úgy emlékszem mint ha élénkzöldet pisáltam volna.

Hugykő:Rémálmom hogy velem is egyszer megtörténik de eddig még nem történt meg(véres pisi)

2011. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

húú, hát sz*rás után vér ömlött a seggembőlXD felsértette a lyukamat:S és olyan vörös volt a wc papír, meg a wc is..XD

15/F

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyszer alsóban,hasmenéses járvány volt,és én is elkaptam,aztán egész órán a wc-n ültem :S A másik az mikor nagyon kellet pisilnem,nem figyeltem,hogy fel van-e hajtva a tető vagy nincs,lehúztam a gatyám és elkezdtem pisilni XD tiszta pisi volt minden XD


Meg 2.ban a fehér pulcsim bele esett a wc-be:S


Ja meg egyszer a tampont beleejtettem a wc-be,nem figyeltem és lehúztam a wc-t XD szépen el is dugult XD

2011. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15/L
2011. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!