Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írni szeretnék neki, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írni szeretnék neki, de nem tudom, hogy mit?

Figyelt kérdés

Április elején buliban találkoztam egy sráccal (családias hangulat volt; gitározós-pipázgatós, nem diszkó) Egymás mellett feküdtünk a kanapén + simogattam, ő is visszasimogatott, de csók nem volt. hazakísért éjjel (kb. 12 perc séta)

Elment külföldre a bulit követő héten, de hazajön majd szerda körül.


Még a buli után írtam neki hogy "köszi hogy hazakísértél, tök jó volt beszélgetni, máskor is összefuthatnánk". Késve írt vissza: "Bocsi hogy nem írtam csak pesten voltam, tényleg jó volt beszélgetni."

azóta nem is írtunk egymásnak. megböktem facebookon, de nem bökött vissza (bár haverom azt mondta hogy senkit nem bökköd)


Haverom, aki egyben az ő egyik legjobb haverja, szerint nagyon félénk srác 100% h nekem kell kezdeményezni ha akarok valamit.


Írni szeretnék neki, de nem tudom, hogy mit. Szerintetek?

17/l


2011. jún. 14. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehogy már a böködés mérvadó legyen egy kapcsolatnyitásban... Ha komolyabb lennél segítenék, sajnálom.
2011. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!