Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalaitok voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalaitok voltak eddí szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés
az a helyzet, h van 1 férfi, akivel vonzódunk egymáshoz túlságosan is. Ő házas, idősebb nálam. Szóba jött közöttünk a szex, smároltunk, tapi volt. (szégyelem is magam ez miatt). Hál' Istennek észbe kaptam és megállj parancsoltam. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen pozitív és negatív dolgokról maradtam le, még akkor is, ha 1-2 alkalomról lett volna szó? Azóta kerülöm őt és megpróbálom kiverni a fejemből az érintését...
2011. jún. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmi olyanról, amiről nem jobb lemaradni. Az az 1-2 alkalom vagy eleve nem lett volna olyan nagy szám, ha meg az, akkor megvan a rizikója, hogy beleszeretsz, és végigmész egy egyoldalú kapcsolat minden kínlódásán. Jobb ez így, hidd el! Keress olyat, aki szintén szabad, és akivel teljes kölcsönösségen alapuló kapcsolatod lehet.
2011. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak negatív tapasztalatom van, mivel engem csaltak meg. Ismert is az a ribanc. Igazából nem tudom, hogy hogy volt rá képes...én mindig abba gondolok bele, hogy folyton a szemem előtt lenne az a megcsalt asszony. (mert ugye a pasik mindig azt mondják, hogy hát a feleség a hibás, és már nem is szereti...na persze)

Kedves volt barátomat is mélységesen megvetem ezért. Lehet, hogy nem angyal az a másik, de azért ilyen megaláztatást mégsem érdemel senki.


Örülök annak, hogy te voltál az okosabb, hogy megálljt tudtál mondani. Bárcsak minden "szeretőjelölt" így gondolkodna!


(sajnálom, hogy nem adtam hasznos választ, de azt hiszem ebben a helyzetben nincs is.)

2011. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt szeretőm,az jó volt.De nem javaslom senkinek.Keress valakit,ha nincs senkid,én a másik felén voltam (Volt barátnőm)
2011. jún. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Ha lehetséges írjatok még ,kérem szépen
2011. jún. 16. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam többször férjes nők szeretője. Izgalmas volt. Figyelj,azzal törődj,hogy neked legyen jó,hogy te akarod-e,más nem lényeg.30/f
2011. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én is belefutottam ilyenbe. Én úgy hogy beleszerettem egy srácba, aki már előtte is nagyon bejött, egy kis faluból volt. Elkezdtünk járni, furcsa volt hogy mindig ő jött és csak mondogatta, hogy majd elvisz bemutat szüleinek, de nem akarja elsietni stb... itt szórakoztunk itt volt minden hétvégén, itt volt a városban "élet". Bemutatott barátainak. Aztán kiderült, hogy van barátnője a faluban 2 éve... -.- teljesen kibuktam és rávett, hogy várjak rá, szakítani fog mert nem szerti. Én meg tizenéves naiv voltam, nem akartam neki hinni, de szerettem. Tönkrementem idegileg teljesen, velem is játszott és a barátnőjével is, aki aztán szintén tudott rólam. Hol nekem könyörögte vissza magát, hol a másik csajnak. Aztán besokaltam jó sokára... A naivabb "barátnője" azóta is küzd érte :) most már hihetetlenül örülök, hogy kiszabadultam az ördögi körből :)

Aztán sikerült kivernem nagy nehezen a fejemből... De azóta is rosszul érzem magam, ha ez eszembe jut... hihetetlen undort, gyűlöletet érzek.

Szóval többet ilyen tuti nem fog előfordulni velem. + ha jövőben esetleg megcsal valaki, nem fogok megbocsájtani.


22/L

2011. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!