Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit igazán szerettek azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit igazán szerettek azokkal képtelenek lennétek bunkózni, megalázni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ha valakibe szerelmes vagy,képes lennél bunkózni,megsiratni pusztán védekezésből?mert ő pl visszautasított??
2011. jún. 15. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem igaz
2011. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz igazán szeretnem hogy ne alázzam meg, ez nálam alap. :S röviden:Igaz.
2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én igen. Tudok nagyon bunkó lenni a barátommal, egyszerűen én ilyen vagyok sajnos, nagyon meg tudom bántani, csak mert úgy érzem "védekeznem kell" és ilyenkor támadok...

Sok veszekedésünk van emiatt, ráadásul nem gondolkodom mielőtt beszélek + sokszor hozok elhamarkodott döntéseket. Nagyon sajnálom ilyenkor, próbálok javítani, de ha egyszer elborul az agyam, akkor nem tudom lenyugtatni magam, oda szúrok ahol fáj.

17L

2011. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akit igazán szeretek az ellen nem kell megvédeni magam, vagyis igaz, amúgy elégé meggondolatlan tudok lenni ha veszekedésre kerül sor.


20/l

2011. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én azokkal sokkal bunkóbb vagyok akiket szeretek, mert tudom hogy ők is szeretnek és ezért jobban tolerálják mint egy vadidegen..

sztem nem igaz vagyis nem felétlen..személyiségfüggő

2011. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amig bele vagy zugva valakibe addig nem tudsz ra haragudni akarmit csinal veled. Ettol meg hozhatsz tudatos donteseket, de az ezelmeket nem tudod figyelmen kivul hagyni.
2011. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, és tapasztalat is, hogy néha azzal tudunk a legundorítóbban bánni, akihez a legközelebb állunk. Éppen azért, mert mások előtt moderáljuk magunkat, viszont aki ismeri minden hibánkat, azon csattan sokszor az ostor.

Persze ezt nem kell végletesen érteni.

És lehet, hogy a kérdésben nem is erről van szó.

2011. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb lesznek visszajelzések attól, akivel bunkó módon bánnak, ők megelégelik ezt, és tovább állnak...

Félnek, hogy elveszítik a másikat, azért tűrik a megláztatást, önértékelési okokból(nem vagyok jó neki, de próbálkozok, hátha mégis...)

Aztán feladják, mert kapnak bizonyos jeleket, hogy ők igenis jó emberek, és megérdemlik a szeretetet...

Ilyenkor a "bunkózó" társak koppannak egy nagyot, és szépen egyedül maradnak...legközelebbre meg már visszafogják magukat(ha van egy kis eszük)

Én ha szeretek valakit, sosem tud vele szemben "elborulni az agyam" ahogyan itt fogalmazott egy kis hölgyike, de majd sok "pofon" után rájön, hogy nem ártott volna, ha gátat szab az elkényeztetettségének...

2011. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én vagyok az az elkényeztetett "hölgyike". Ha esetleg van rá időd, mondj még pár infót rólam, az írásom alapján, mert életemben nem gondoltam volna, hogy elkényeztetett lennék. Ha hirtelen haragú vagyok, hát hirtelen haragú vagyok, ennek semmi köze nincs az elkényeztetettségnek.

2011. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!