Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha József nevű pasitok lenne? Esetleg van valaki akiért úgy hívják?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
sztem nem tetszene....nem tudom miért de valahogy idegenkedem a józsiktól, gáboroktól, tamásoktól, zoltánoktól...nem tudom miért, talán mert ilyen ismerőseim voltak a multban akiket nagyon nem kedvelek és az h hozzámérjenek visszataszít...persze ez lehet h megváltozhat ha megismerek 1 normálisat közülük...csak erre még nem volt példa
2011. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ex-em hívták így. És ezen kívül is ismerek mg egy jó pár embert, akit így hívnak.


Engem is zavart a neve, furcsa volt. Sajnos csak rossz tapasztalataim vannak ezen nevűekkel.

Jocó/Joci - erre felé a cigányoknál menő ez a becézés.

2011. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ő nem cigány.. csak szegény apukája után ezt a nevet kapta...
2011. jún. 16. 15:30
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy cigány, hanem azt hogy erre felé azok hívják így egymást.


A fehérek meg csak simán Józsinak.

(én is nagyon jól tudom, hogy a Jocó/Joci egy általánosan elfogadott becenév, etnikai megkülönböztetés nélkül)

2011. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
okés... am őőt nem jocónak hanem jozsónak becézik...
2011. jún. 16. 15:41
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, mit számít ez? De még ha mitt'omén Doborzilnak hívnák, vagy Lakatos Marlonbrandónak, akkor értem a kérdést, de már a József is gáz?
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos Marlonbrandó XDDDDDDDD


Mondjuk ennél tényleg jobb a Józsi:D

2011. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az enyémnek csak a második neve József, és összeteszem a két kezem, hogy az elsőt használja, nem pedig ezt xD
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
becézd Jossynak :) egyébként meg már rég rossz, ha ez is problémát okoz neked.
2011. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen nevű exem. És sose hívtam a nevén. :(
2011. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!