Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez mire valo ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez mire valo ez a fajta viselkedes?

Figyelt kérdés

A nagykepuskodes?

Tudom, h nem minden no ilyen, de szerintem nem tulzok, ha azt mondom, h kb 50% szereti csinalni a fejet.

Aztan kozbe meg nyomjak, h nincsenek normalis pasik meg oket elkeruli a szerelem.

Tegnap este voltam egy-ket eddig normalisnak gondolt lany ismerosommel csavarogni aztan voltak sracok, akik full normalisan probaltak veluk ismerkedni.

Erre kb. ugy beszeltek veluk, mint az utolso kutyaval.


2011. jún. 16. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
tutod, ők a helyi menő pitsáááák
2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt hiszik ez a menő,mert manapság ezt látják. mármint h a szingli csajoké a világ, a pasik nem érnek semmit,mert egy nő is mindent elérhet amit akar egyedül is.


majd kinövik. vagy ha nem akkor ők is szingli boldogtalan libák maradnak

2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére én nem tartozom ezek közé, de mivel eddig nem találtam rá egy normális pasira se, ha úgy adódik akkor pl szívesen ismerkedem, engedek "több" mindent valakinek mondjuk egy bulin.

De az ilyen viselkedést én se szeretem.

18l

2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert a legtöbb fiúnak nagyon bejön ez a viselkedés ( tapasztalat). A legtöbb osztálytársam ezt csinálja, lenézik a fiúkat, beszólogatnak nekik, és úgy csinálnak mintha az övék lenne a világ, de mégis futnak utánuk a fiúk.. Én meg ha kedves vagyok velük azt le se szarják... Csak ha azokból a nagyképű csaajokból már elegük van akkor kell valaki aki nem ilyen, és ilyenkor jövök én, kipanaszkodják magukat, másnap meg folytatódik midnen ugyanúgy...
2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, ahogy 15:55 mondja, de fordítva is így működik. Komolyan, el sem hiszem, milyen vakok tudnak lenni egyesek. Itt szidják a lányokat/fiúkat, miközben mindkét nemről el lehet mondani, hogy a többségük a parasztok után megy, aztán panaszkodnak, ha pofára esnek. Istenem, nyíljon már ki a szemetek!:D
2011. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17:04 es jól mondja :)

Ezek hülye kérdések, ha valakinek ez jó akkor csinálja tovább és nagymenőzzön. Ez teljesen igaz a fiúkra is.

Csak az a gond, hogy a legtöbb csaj az ilyen " nagyfiúkra" bukik, a legtöbb fiú pedig a pláza cicákra. Jobb lenne a belső értékekre koncentrálni inkább és szerintem mindenki boldogabb lenne:D


15:55-ös voltam

2011. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket kell jól lealázni a francba.
2011. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, valóban jobb lenne a belső értékeket a külső elé helyezni, bár nem valószínű, hogy erre mindenki képes lesz. Szerintem mindenkinek a saját "fajtájával" kéne kavarnia, tehát normális normálishoz, egoista s*ggfej egoista s*ggfejhez. Az utóbbi kategóriások meg is érdemelnék a másikat, boldogítsák csak egymást, az előbbiek pedig ne loholjanak utánuk.

17:04 voltam.

2011. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!