Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Madarat tollárol, embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madarat tollárol, embert barátjárol. Most akkor engem is ilyennek hisznek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és van egy barátnőm, akit mindig hivunk magunkhoz bulizni, mert 1 orányira lakik tőlünk. És mindig szivesen jön, mindig jol érzi magát nállunk. Aztán kiderült, hogy 16 éves léttére, egy vadidegent lesz*pott a szülinapom ünneplésekor, (amikor volt barátja) aztán most oszikiránduláson ilyen felelsz vagy mersz volt, és mikor felnyujtottam a kezemet hogy szüz vagyok ő nem, és elkezdtet igy ilyen nagyzolva mondani, hogy nem kell tudnotok mindenről, meg ilyenek, aztán bevallotta, hogy ő lefeküdt egy gyerekkel, (még most is van barátja) a nevét sem tudja, meg semmi, de egy piactéren vesztette el a szüzességét, beb*szva, abban a buliban, ahova én hivtam.:/ Amikor nagy ritkán nála buliztunk(én ott nem érzem jol magamat mert mindig otthagy) akkor nem r*bancoskodik, de itt nállunk, kavar ezzel azzal(nem mondja meg, de láttam már más fiukkal) ugy hogy közben barátja van, aztán csodálkozik hogy az féltékeny. Ebben az esetben igaz az a mondás hogy "madarat tollárol, embert barátjátol"? Mert én nem szeretném hogy róla itéljenek el, én nem vagyok ilyen, soha nem viselkednék igy. Bocsi hogy ilyen hosszu lett..:)
2011. jún. 17. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben igaz, csak a legtöbben.
2011. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd és ne foglalkozz vele:) de ez csak az én véleményem:)
2011. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem téged nem fognak ilyennek megítélni, de azért szerintem jobb, ha távol tartod magad tőle... :S
2011. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a csaj vagy tényleg egy iszonyatosan nagy r*banc, vagy hazudik, mint a vízfolyás, mert azt hiszi menő.
2011. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen qrvákról az a véleményem hogy "Golyó a fejbe a legjobb módszer"...
2011. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Am ez téged semmiben nem minősít,mert ha valakiben van annyi ész hogy nem az alapján ítél meg téged hogy mit lát a barátnődtől,akkor látja hogy te nem olyan vagy mint ő.

/előző voltam/,17/F

2011. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, megnyugodtam:)
2011. jún. 17. 20:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Na és továbbra is vele leszel vagy mióta ismered?
2011. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezen kivül kedvelem, lehet azért mert másfél évig ketten voltunk egy szobában, mert kolisok voltunk, és igy csak össze nőttünk. nem tudom..:S
2011. jún. 17. 21:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja értem...de te ne köves a példáját :) Te legyél normális :)
2011. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!