Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy betegséget (PL aids) így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy betegséget (PL aids) így is el lehet kapni?

Figyelt kérdés

Hogy ha pl én nem vagyok fertőzött de mondjuk a lány igen, de én nem csinálok semmit csak a lány orálisan kielégít.


Nem történt ilyen velem, nem azért kérdem csak kíváncsi vagyok hogy így is megtörténhet-e a fertőződés?:o

mekkora az esélye?


persze úgy hogyha pl a lány nyála nem véres mert azt azért látni nem?:P


2011. jún. 17. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én ugy tudom el lehet kapni,mert cseppfertözéssel is terjedhet,ha van kicsi seb rajtad vagy valami,de egyáltalán nem vagyok ebben biztos,valahogy sosem foglalkoztatott a dolog,mert állando partnerem van.
2011. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nyál ugyan úgy tartalmazza az AIDS vírust, de csak kis koncentrációban. így csók útján nem terjed.

szval ha tegyük fel h leszop téged a csaj, akk max a farkad lesz nyálas, de ha pl. a csajnak herpesze van, vagy valami, akkor már nagyobb az esély.

2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet a szájában mikrosérülés,és lehet a péniszeden is...nem látszik,de ott van...és igen,el lehet kapni...
2011. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát a herpesz ebben az esetben azért észrevehető xD amúgy meg az fáj is.....mármint a herpesz


amúgy én azt olvastam hogy a nyál olyan kevés vírust tartalmaz h lehetetlen tőle elkapni...de a véres nyálat észre lehet venni ugye? és ha igenm miből?

2011. jún. 17. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:
mitöl lenne véres a nyála?am meg persze hogy észreveszed,de ő is érzi az izéböl...de a legjobb ha egy aides-el szoba se állsz
2011. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mondom ilyen nem történt meg...csak kíváncsi vagyok
2011. jún. 17. 22:17
 7/14 anonim ***** válasza:

az AIDS, vagy helyesbítve HIV vírus terjed:

védekezés nélküli szexuális úton; fertőzött vérrel vagy vérkészítménnyel; Anyáról gyermekre történő átvitele (méhen belüli fertőzés, szülés és szoptatás során); injekciós, intravénás kábítószer által; nem megfelelően sterilizált eszközök révén.



tegyük fel, hogy smároltok, és megharapod a lány nyelvét, vagy éppen egy seb van a szájában (égéstől, vagy hólyag... akármi) , tehát a lány szájürege valamilyen módon fel van sértve és vérzik, egész könnyedén továbbadhatja neked is a vírust. S ha védekezés nélkül szexeltek, és a testnedveitek találkoznak, akkor is ugyanez a helyet.

Amúgy vigyázz, ne keverd, amit elkaphatsz az a HIV vírus, ami később AIDS-é fejlődik, de a kettő nem ugyanaz... van ugyanis egy gén, amely ha megtalálható a génállományodban, akkor csak HIV vírus hordozó leszel, és ebből sosem lesz halálos kór, mert egyszerűen ez a gén immunissá tesz az AIDS betegségre. (ennek nagyon-nagyon pici az esélye, de előfordul)

Tehát AIDS-nek a betegség utolsó szakaszát nevezzük, addig csak HIV vírus. bocsi, ha hosszú volt. :D

16/ L

2011. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

utolsó köszi de olyan nemigen smárol akinek pl hólyag van a szájába mert az eléggé kellemetlen:)


de orállal pl mekkora az esélye? ha nem én cisnálom....


mondom nem történt meg csak kíváncsi vagyok :D

2011. jún. 17. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, hogy kb 9l nyál kell ahhoz, hogy elkapd :) ..
2011. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor így sem kapható el?:DDDD
2011. jún. 18. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!