Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel szoktátok kitisztítani a végbelet anális szex előtt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a beöntésre, stb...


És attól nem féltek hogy szex közben beindul a bélgáz termelés? Volt már olyan, akivel ez előfordult?


lány vagyok


2009. márc. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En a zuhanyvizzel kimosom. rendes beöntést nem hasznalok. amugy is ovszerrel csinaljuk, szoval.. ha normalis a parod, akkor nem lesz baj.
2009. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Tusolóval slagozd ki magad. :)

a gázról meg annyit h bárkinél előjöhet hisz mozgásban vagytok. olyankor a bél is mozog és megpumpálhatja a bráner a gázt.:D

2009. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Én nem szoktam semmivel sem kimosni, nem tudom, miért kéne. Szépen elalszunk, másnap meg valszleg kiszarom..

Nálunk nem szoktak gázos dolgok lenni, de ha lennének, attól sem esnék hanyatt.

2009. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Helló, szexboltban lehet kapni mini pumpás beöntőt. Ez pont arra elég, hogy a végbél legutolsó részét kitisztítsa. A zuhanyos dolog veszélyes lehet, mert nagy a nyomása. Vécézés után két-három fordulóval teljesen tiszta és szagmentes lehet, és jöhet az extrémebb szex...
2009. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
ja, utolsó előtti vagyok, elnéztem, anál szex ELŐTT. hát akkor se szoktam semmivel kiöblíteni, nem szoktuk tervezni, hogy most anál szex jön, egyszerűen szex közben megkívánjuk és kész.
2009. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A célszerszámok a jók!

A zuhanyzó és tusoló nem az!

Beöntő labda, beöntő szettek, a patikákban is kaphatók, meg a gyógyászati segédeszközök boltjaiban.

A gázok pedig: egy jó kapcsolatban nem gáz, ha van gáz.

2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minek ennyi cécó vele? ne hasmenéses időszakban csináld és nem lesz semmilyen a cerka.
2014. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!