Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen KIÍRTANI a szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen KIÍRTANI a szexuális vágyat egy emberből?

Figyelt kérdés
Nem akarok SOHA TÖBBÉ egyetlen egy lányhoz sem vonzódni. Nem akarom, hogy a szexen, a párkapcsolaton, a szerelmen járjon az agyam. Vagyis az aszexualitás lenne a cél.
2011. jún. 18. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kasztráltatással, de azt itthon szerintem nem csinálják.
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De esetleg, ha válaszolsz a miért kérdésre akkor lehet többet tudunk segíteni...
2011. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dugj ronda lánnyal ,akitől undorodsz,azután mentális zavaraid léphetnek fel,lelki problémák,amik impotencia képében csapódhatnak ki!! De qvára nem ajánlom,mert qvára megfogod bánni!!!!!!
2011. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csalódtál,de ki fogod heverni,csak idő kérdése.És majd megismerkedsz olyannal,aki értékel, és nem csap be.És akkor örülni fogsz,hogy hozzáérhetsz,hogy vágyódsz utána.De addig még lehet,hogy csalódni fogsz párszor.Ezt is tanulni kell.

Fel a fejjel.Pár hónap múlva jobb lesz.Addig ismerkedj,barátkozz,beszélgess.

2011. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Közel másfél éve én is hasonlóképp állok a pasikhoz. Hát, kellemetlen dolog, az tény.

Az a csúnya nős tipp jó megoldás lehet a számodra. Gondold meg párszor jó alaposan, hogy mennyire gondolod komolyan ezt, és mennyire csak 1 múló csalódottság. Aztán már csak elhatározás kérdése.

Én még remélem, hogy csak az elkeseredettség beszél belőlem =) Aztán majd kiderül.

2011. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aszexuális lehetsz, de szerintem a párkapcsolat utáni vágy megmaradna, mert minden normális ember tud, és akar kötődni.


Szerintem ne a személyiséged, és a biológiai felépítésed alapjait akard megtagadni, amit siekresen úgysem lehet. Hanem változtass a gondolkodásodon, és ha eddig nem volt olyan, akkor próbálj normális társat találni.

2011. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ma nagyon nehéz normális párt találni. ebben a "modern, haladó világban".

Olvasgatok a témában (párkapcsolati), hát nagyon, de nagyon sok és bonyolult dolgot kell elsajátítani, hogy egyáltalán ember számba vegyenek.

2011. jún. 18. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
ne légy kishitü.16évesen összejöttem életem elsö szerelmével és 3 évet voltunk együtt.szerinted?! mégis van normális pasi,és nö a világon.most vagyok 20 és egy éve vagyok a párommal...
2011. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. és 2. vagyok. A kérdésedet már megválaszoltam, de azt hiszem még kiegészítést igényel. Nagyon sokan vagyunk ezzel így ahogy te, én azért nem akarom magamból kiírtani a dolgot, de én sem vagyok a legjobb helyzetben. Nem szabad, nem lehet ezt ennyire egyszerűen csak eldobni. Most én sem vagyok a legoptimistább élethelyzetben és ezek szerint te sem, de ha belegondolsz, és megteszed amit itt írtunk, akkor már csak a lehetőség sem lesz meg rá.
2011. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mimano ***** válasza:
Egy nagyon fontos dolgot tisztázzunk: azt, hogy milyen egy párkapcsolat NEM könyvből kell tanulni!!! Még véletlenül se vegyél ilyet a kezedbe, mert csak összezavar! Tessék talpra állni, és legyél férfi!
2011. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!