Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy egy ellenkező nemű meglátott meztelenül, félmeztelenül?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor írjátok le a sztorit, és a reakcióitokat is.
2011. jún. 19. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akivel lefeküdtem, az mind ellenkező nemű volt.
2011. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:
84%

elég sokszor,engem nem zavar,mert jól nézek ki.

a legjobb sztori az volt mikor zuhanyoztam anyám meg ment el otthonról,el is köszönt.aztán kb 1 perc múlva csöngetnek,mondom na megint kizárta magát,kimentem de nem volt rajtam semmi,erre két jehovás kiscsaj állt az ajtóban.mitnemondjak,ott volt kínos csend.

a másik meg,elaludtam a tetőtérben,nyáron,meztelenül.hugom mondta h majd benéz valamikor,de azt hittem egyedül vagyok otthon.mentem le és a hugom csinálta a barinői műkörmeit,persze én nem láttam őket csak miután a fejem is leért a lépcső takarásából.ottis volt mit nézni,aztán hugi rámdobta az abroszt,h viselkedjek már:) aztán a csajokból kitört a nevetés,meg persze belőlem is.utánna üentek is hugival h jönnének még,mondtam is neki h én hozom a forgalmat,nem a szép műkörmök amiket csinál.

2011. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Elmentünk Görögországba 8an..4 pár. Az egyik lánnyal megbeszéltem,hogy náluk lezuhanyoznék,mert nálunk elfogyott a meleg víz.Át is mentem..zuhanyoztam.Mindenki lement a partra(vagyis én azt hittem).Egyszer csak benyitott a lány barátja,mindketten zavarba jöttünk,azonnal ki is ment.Elég kellemetlen volt a szituáció tekintve,hogy tetszünk egymásnak.. Mikor befejeztem a fürdést és kimentem,akkor ő kint várt.Bocsánatot kért,mondtam,hogy semmi baj,nem tudhatta.Aztán még mondani akartam neki valamit,de elhallgattatott azzal,hogy mondhatni nekem esett.Nagy nehezen leállítottam és mondtam,hogy ezt nem kéne inkább.Ő is szereti a barátnőjét,én is a barátomat.Leültünk,megbeszéltük a dolgot,még egy csókot váltottunk aztán lezártuk ezt a dolgot.


23N

2011. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Félmeztelenül sok ellenkező nemű meglátott már, de nem zavart. 25/F
2011. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

táborban voltam. reggel öltöztem, ő meg benyitott. nekem csak később tűnt fel, mikor már rajtam volt a melltartó.

megkérdeztem nem zavarja-e, hogy öltözöm. mondta nem. én megy közöltem engem se. így ott maradt és végignézte, hogy felöltözök XD

akkor 18 voltam, a fiú meg 16

L/19

2011. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthon félmeztelenül sőt ha melegem van bicajozom is szoktam úgy bár egy éve még nem néztem ki így ezért nem mertem volna. Mondjuk vidéken lazán ,de városba kihagynám. Úgy meztelenül láttak már meg amúgy elég érdekes helyzet volt ,zuhanynál kiránduláskor és elég perverz csajok is voltak szóval... xDD

18/F

2011. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok csaj látott már meztelenül, és ez engem nem zavar. Szeretek nudizni, ilyenkor nyáron ha csak tehetem meztelenül járkálok otthona lakásbanés az udvaron is.
2011. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már elég rég meztelenül vagyunk otthon így nem ritka hogy meglát más meztelenül. Legutóbb az erkélyen napoztam meztelenül és a szomszédasszony kukucskált át az erkélykorláton csak valamit kérdezni akart...
2011. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A multhéten a sövény keritést nyirtam kézi óllóval, és az járdáról a szomszád csaj köszönt rám. :) Ott álltam töle kb 3 méterre egyszáll sövény nyiró óllóval a kezemben :)
2011. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap lát engem ellenkező nemű, mert együtt élek eggyel...:-)
2011. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!