Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy kell a fogdosás?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, van barátnőm és én úgymond sokat fogdosom, de ő nagyon ritkán, és nem tudom miért pedig szeretjük egymást és már 1 éve eggyüt vagyunk, és ezt én hiányolom. Hogy tudnám neki megmondani hogy nekem kell ez a "fogdosás"
2011. jún. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
kell a fogdosás
2011. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd??

Mondd meg neki, hogy neked jólesik, ha hozzádér, jó érzés, örülnél, ha többször megtenné. De ha nem akarja ne erőltesd, még nagyon fiatal vagy..

2011. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán zavarban van, azért nem fogdos. Vagy attól fél, hogy hogyha elkezd fogdosni azt hiszed majd, hogy tovább mehetsz. 14 évesek vagytok, nem kell semmit sem elsietni. Amúgy meg, ha már 1 éve együtt vagytok szerintem ezt meg tudjátok beszélni. Kommunikáljatok
2011. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sehogy leginkább. Valószínűleg korainak tartja még, nem áll rá készen, ő nem pasi, hogy a farka vezesse. :D 14 éves, még jóformán kislány!

Akármmilyen finoman és kedvesen mondod neki, az lesz a vége, hogy ráerőlteted a dolgot, és hagyja meg csinálja ugyan, de nem élvezi. Az meg egyenes út a többi családáshoz.

2011. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira fiatalok vagytok még :)

Hiddel nagyon sok időtök lesz még arra, hogy kitapasztaljátok egymást és az új dolgokat:) Gondolom a barátnőd is olyan 13éves körüli akkor.

Szinte még gyerekek vagytok, nem kell semmit sem elsietni.

Ne támadd le, hogy tapogasson, vagy fogdosson ahogy te mondod, mert lehet, hogy kellemetlen lesz neki, hogy így mondod neki közben még fiatal és tart az új dolgoktól.

Ha nagyon rákattansz a témára a végén a barátnőd undorral, de megteszi... csak hogy ez nem fog semmi jóra vezetni.

Tudod úgy mondja a mondás, hogy minden jóra érdemes várni :)

Nem fogtok le késni semmiről sem, hiszen ha most elsietitek, lehet, hogy ez a tapintás 1-2 év múlva sokkal jobban fog esni, mint amit most rá szeretnél erőszakolni!

18L

2011. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a kezét és próbáld úgy...hogy "tapiztasson"
2011. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te is jobban tennéd, ha még inkább a kisautóidat fogdosnád és nem a barátnőd.

Agyi képességeitekkel foglalkoznátok annyit mint a szexel, lehet vinnétek is valamire az életben.

2011. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!