Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, vélemény erről az alakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, vélemény erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 19. 21:43
1 2 3 4
 11/32 bix ***** válasza:
műmaca. nem kéne
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
nem vagyok fiú de női szemmel nézve naggyonis szép
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Undorító.
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Hú de megoszlanak a vélemények. :D
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
túl mű. ma már mindenhol csak ilyet látni, kellene valami új, egyedi is.
2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

szép szép, de valamiért nem vonz különösebben

lábak szépek, mellek szilikon ilyen vékony lánynak picit kisebb állna jól és nem gondoltam, hogy ilyet fogok mondani nőről valaha, de a hasi husiból lehetne picit több

2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
53%

hát bässzátok meg fiúk, már bocs!

bár nő vagyok és nagyon kritikus mindenkivel szemben (igen magammal is) de ebben az alakban hibát azt nem nagyon találtam.

ti emg azt írjátok hogy bottal se meg hogy undorító?

akkor nektek mi a jó?

ezen a nőn egy deka felesleg sincs szépen kidolgozott mindenhol és a mellei is szépek (most az mind1 h a sebész csinálta ilyenre) elmagyaráznátok mi a gusztustalan?

savanyú a szőlő v tényleg ennyire hülyék vagytok?

ne legyünk vékonyak, mert undorító ha kilátszik vkinek a csontja. ne legyünk kövérek mert az csak szimplán fuj. legyünk teltek, de úgy, hogy a mellünk-fenekünk-combunk-csípőnk formás legyen meg feszes, eközben a hasunk ne legyen hájas és úszógumink se legyen mert az milyen már?

mission impossible, mivel ahhoz h vkinek homokóra alakja legyen kva sokat kell sportolni és tudjátok, a sporttal zsírt égetünk el, a mell-popsi-comb-csípő pedig szintén zsírból is áll, így onnan is elfogjuk égetni.

tehát ne sportoljunk, mert gizdák leszünk. de ne is együnk, mert ha eszünk és mellette meg nem sportolunk akkor elhízunk.

persze mi nők nehogy merjünk szólni egy kis sörhasért mert akkor bunkók vagyunk, de ti egy tökéletes alakot mindenféle következmény nélkül leundorítózhattok puszta irigységből mert sztem nyilvánvaló h azzal nem lenne probléma h ilyen típusú nőt ki kelljen valaha is rugdosnotok az ágyból

2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Teljesen mű, és ráadásul ronda is.

18/F

2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21:57 szerintem neked savanyú a szőlő ;)
2011. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a pasik 90%-a a természetes nőket szereti:))
2011. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!