Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melltartó nélküli tinik?! Hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melltartó nélküli tinik?! Hát nem izgató?

Figyelt kérdés

14-15-16 éves tinik, melltartó nélkül, ahogy a feszes, hegyes mellük majd kiszakítja a felsőjüket! Hihetetlen jó látvány! Ti is szeretitek?

+ Miért hordanak az ilyen jómellű fiatal csajok melltartót!? Rontja az összképet...


2011. jún. 20. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Ebben maximálisan egyetértünk barátom!


LE A MELLTARTÓKKAL! :P

2011. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Sőt, én kötelezővé is tenném, hogy meztelenül járjanak az utcán! :) Na jó, ékszert viselhetnének.. :D

Hajh, ha egyszer miniszter leszek..!

2011. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bix ***** válasza:
65%
én sem értem. imádom ha nincs rajtuk melltartó. lázadázadlázad
2011. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

"Miért hordanak az ilyen jómellű fiatal csajok melltartót!?"


pl. azért, hogy a hozzád hasonló kanos kis p*csök

-egy szónál hosszabb mondatot is ki tudjanak nyögni

-ne folyassák rájuk a nyálukat

-képesek legyenek a szemükbe is nézni

-stb.

2011. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Nincs nagy mellem, bár szép formás, feszes (75/B-s). Itthon nem mindig van rajtam melltartó, de ha elmegyek itthonról mindig veszek fel, még akkor is ha papámhoz ugrok át a szomszéd utcába. Még így is, hogy melltartót hordok többször tapasztaltam már, hogy a fiúk nem velem hanem a melleimmel beszélgetnek. Ez kissé idegesítő tud lenni. Nem csak mellem van kettő, szemem is, nyugodtan lehet a szemembe nézni:)


Egyébként megjegyzem, hogy nem éppen jó, ha egy lány, akinek van melle nem hord melltartót. Persze az sem jó, ha folyamatosan hord melltartót valaki, meg kell találni az aranyközéputat és nem lesz gond. Anyukám például itthon sosem hordott melltartót, csak ha elment valahova. A mai napig feszes a melle és nem lóg.

16/L

2011. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
10:52 Most elkapott egy isteni sugallat, egy megérzés... Valakinek gondollak téged... egy szőke lánynak, zöld szemekkel, aki nyáron félmeztelenül alszik... Stimmel?
2011. jún. 20. 10:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

10:52-es vagyok.

Szomorú hírt kell közölnöm, egyik sem stimmel. De ha gondolod találgass még, hátha eltalálod milyen vagyok:)

2011. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na most törted össze szívemet, vágyaimat, álmaimat, reményeimet. Erre nincs más gyógyír, csak ha meghívsz hozzátok, és szimplán, egy székben ülve, meredt szemekkel csodálhatom a pólód (szerencsésségét, és persze irígykedhetek rá).
2011. jún. 20. 11:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem tudnak sajnálni, majd találsz magadnak szőke, zöld szemű lányt. Egyébként, ha már a pólóm szerencsésségénél tartunk, nem csak a pólóm szerencsés. Ház körüli munkák folynak nálunk, van itt egy pár fickó:)

16/L

2011. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Vigyázz barátom,mert az ilyen aranyos lányok többnyire 80 kiló feletti súllyal rendelkeznek!:P XD
2011. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!