Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha adsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha adsz finom jezéseket egy férfi felé az nem kezdeményez, de ha rá sem nézel, nem adsz semmi jelet egy pasinak, azaz nem is tetszik, akkor nyomul és előadja hogy "tetszel nekem, ismerkedjünk"?

Figyelt kérdés

Miközben semmi jelet nem adtam neki, hogy érdekelne?

Amikor meg érdekel egy férfi az meg fél vagy nem tudom én mi van:( de nem akar közeledni én meg nem merek.

5-6 éve ez megy.


2011. jún. 20. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert te nem mersz közeledni és azok sem, akik bejönnek neked:D

Most erre mit mondjak??

Merj egy picit közeledni vagy keres olyat, aki közeledik.

2011. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A könnyű préda nem kihívás.
2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senki előtt tenni magam. akkor miért lennék könnyű préda? Na ugye.
2011. jún. 23. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 06-21 13:11 vagyok.


Akiért nem kell tennem, mert "jelez", az nem kihívás, mert könnyű préda. HA VISSZAJELEZ, az már más. Akkor "levadásztam". Érted már???? Ezért nyomulnak azok, akiknek nem mutatsz semmit. Ragozzam tovább???

2011. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bonyolult
2012. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!