Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen melltartó nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
12 évesen lány vagyok,az nagyon baj ha nem hordok toppot meg melltartót sem?Focizok és ezért sportos alkatú vagyok,széles vállal,és ezért még nincs mellem(már azért nő,de nem annyira).Az osztályba mindenki hord csak én meg egy szintén focista lány nem.De tesin sosem veszem át a felsőm,hanem felé veszem a tesi pólót.Az nagyon gáz ha nem hordok semmit se?
2011. jún. 21. 10:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mellmérettől függ. Nekem 12 évesen C-s mellem volt (és 9 évesen megjött), így már sokkal hamarabb is kellett melltartót hordanom. Ha a tiéd még az A-t sem éri el, akkor valóban felesleges. Bár tornaórán a sportmelltartót megfontolnám.
2011. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok és soha nem hordtam, mert nincs mellem.... na ez mennyire gáz?
2011. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Készíts egy képet, mármint... úgy, hogy a pólód rajtad van... és akkor meglátjuk, mennyire gáz...
2011. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Képet nem csinálok de ha kell lemérem :

Mell alatt : 61 cm

Mellnél : 68-69 cm

Amúgy hozzá teszem nem menstruálok..

2011. jún. 21. 10:31
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Jó lenne pedig egy kép... Próbálj valami semleges helyre menni... mondjuk... fehér fal, vagy valami ilyesmi... vegyél fel egy szintén semleges pólót... fehér, vagy világos színű... csinálj egy képet előlről, meg oldalról... mert érted, ha most látnánk, jobban tudnánk mondani valamit. de ha nem akarod, nem kell. :)) nehogy pedonak nézz.
2011. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Tornaórára húzol egy sportmelltartót és kész. Nem baj, ha nincs mit tartania, de a többieknek se válsz a céltáblájává, hogy neked nincs semmid.
2011. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt cicim, de csak 15 évesen vettem magamnak melltartót, mert anyukám mindig azt mondta h felesleges pénzkidobás amíg nem vagyok felnőtt. :S Így pénzt sem adott, a szülinapi pénzemből amit mamámtól kaptam vettem egyet, jól kiröhögtek otthon, s majdnem lesült az arcomról a bőr. :( 24/l
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem annyi a szerencsém hogy van egy nővérem.
2011. jún. 21. 10:56
 9/31 anonim ***** válasza:
Én is csak gimiben kezdtem el melltartót hordani. Előtte nem volt sok mellem(nem mintha most az lenne, de már több mint a semmi). Addig viszont sima toppot hordtam, pont a tesiórák miatt. Igaz csúfoltak, hogy semmi mellem mégis toppot veszek fel. Egyszer bedühödtem és a kedves csúfolóm előtt top nélkül öltöztem. Direkt felé fordultam. Na azóta nem csúfolt. Különben meg nyugi. Későn érő típus vagy, később is fog lógni. Lényeg: szerintem toppot nyugodtan vegyél fel. :)
2011. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Csak sportmelltartóm van, nincs toppom.

Hol tudok beszerezni toppot esetleg melltartót?

Amúgy meg nem tudja valaki hogy HA kellene hányas kellene melltartóból?

2011. jún. 21. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!