Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostituáltak hol/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak hol/hogyan keresik a kuncsaftokat?

Figyelt kérdés
Nem a sarkon álló kétfilléresekre gondolok...
2011. jún. 21. 14:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a dolog. Dobj egy privit az áraidról.

21/F

2011. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyikőtöknek sem tartozom magyarázattal. Elég ha beletörödtök, hogy hozhat az élet olyat amiből már csak ez a kiút marad.
2011. jún. 21. 18:03
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

A neten feladsz egy hirdetést kb. így lehet kuncsaftokat keresni. Regisztrálsz valami oldalon, pl piroslampa.net, vagy videkilany.hu, elolvasod az oldal szabályzatát, regelsz, felpakolsz pár képet és az elérhetőségedet. Arra számíts, hogy sok gyökér fog hívni, meg kis recskázó suhancok.

Plussz elég veszélyes ez a szakma, azért gondolj bele. Felhív egy kigyúrt kancigó, megbeszéled vele a helyet időpontot, felmegy hozzád, de nem megy ám egyedül, viszi a haverjait, először felavatnak téged, utána meg megmondják, bocs szivi, mostantól nekünk dolgozol, jattolsz 50-60%-ot, a többi a tiéd, cserébe megvédünk, de a miénk vagy. Ellenkező esetben újra meg újra megaláznak és halála vernek. Ezt nem b*nkóságból írom, de sajnos ez a mai magyar való világ. És akkor nem tudsz a rendőrséghez meg ilyen helyekre menni, mert az övék vagy. Rosszabb esetben eladnak külföldre.

Ismerek csajt aki ilyennel foglalkozik (mármint prosti), de neki azért elég jó kapcsolatai vannak, mint elmondta, olyan embereket ismer akik nem kispályások, csak szól nekik és a strigó a föld alá kerül.

Szerintem ha elkezded vagy alakíts ki egy olyan dolgot, hogy a kuncsafttal először egy nyilvános helyen, pl kávézóban találkozol, és ha normális, csak utána viszed fel a lakásodra, bár ez sem biztosíték semmire.

Mindenképpen keress meg egy prostiként dolgozó lányt akár emailben akár telefonon, hogy meséljen a szakmáról, mire kell odafigyelni, mindent mondjon el. Bár a javasolt oldal a videkilany fórumában van egy ilyen rész ha jól emlékszem.

Nem tudom, hogy milyen helyzetben lehetsz, tuti nem kellemes, ha már ilyent akarsz csinálni kényszerből. Böngészgettem már a neten a hirdetéseket, és voltam is lányoknál, és volt olyan is mint Te, hogy munka után csinálta.

Azért akik ítélkeznek nézzenek magukba egy kicsit, nem tudhatjuk, hogy az embertársunk milyen anyagi helyzetben van, nem lehet mindenkinek villája a budai hegyekben, és el lehetne gondolkodni rajta, hogy hé, talán mégsem dalolva vág bele egy ilyen dologba.

Ha elkezded akkor csak azt tudom javasolni, hogy ésszel és nagyon óvatosan. Ha lenne olyan kérdésed amiben tudok segíteni, akkor küldj privit vagy írd ide ki. Nem vagyok egy nagy ész, és leírtam amit tudtam, de hátha van amiről még nem írtam.

2011. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon köszönöm a válaszod!Igazándiból aldutaam rá egyet és nem érzem magam ehhez elég erősnek. Úgy érzem én erre nem lennék képes :( Nagyon magam alatt vagyok, egynelőre nem látom azt a bizonyos fényt az alagút végén, de remélem helyrejönnek a dolgok.
2011. jún. 21. 22:09
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ember küzdj és bízva bízzál"

xd

2011. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy átgondoltad a dolgot! Reméljük nem kell ilyen munkára fanyalodnod! Könnyen mondom ugyan, hogy van kiút, de remélhetőleg nem a fent említett "munka"!

Madách-nál a pont! :)

2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Utolsó nincs kedved picit beszélgetni?
2011. jún. 21. 22:54
 28/34 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. De szívesen beszélgetnék, ha gondolod írj egy emailt, szívesen segítek, ha tudok.
2011. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
írtam...
2011. jún. 21. 23:28
 30/34 anonim ***** válasza:

Honnan írsz egyébként? Ismerkedhetnénk, ha gondolod:P

21/F

2011. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!