Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit tegyek kicsi vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit tegyek kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok és már nem növök,egy csaj azt mondtam

hogy hónalj cirkáló vagyok és kiröhögnék az utcán járna

egy ilyen kis törpével mit én.

Mit tegyek?

Bánatomban hullanak a könnyeim.


2011. jún. 21. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hullanak a könnyeid? Ha lennél 150 akkor azt mondom oké. De 167 miatt nincs miért bánkódni. Egyáltalán nem vészes. Alattam lévő évfolyamba van egy hasonló méretű kislány, kis aranyos, tavasszal fülig szerelmes voltam belé. :) Magassarkúban se volt akkora, mint én xD (178 cm)
2011. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

167 cm az teljesen jó... Még csak nem is a kicsi kategória igazából, az olyan 160 cm és az alatt. De nem tudom nekem tetszeni szoktak azok a lányok is akiket zsebre lehet rakni :P :)


18/F

2011. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te sírsz? Nemár. A csaj egy bunkó volt. Soha nem bántunk meg így egy embert! Jobban jártál, hogy nem lett vele semmi.

Máskor normális nőt keress, aki ha elutasít, akkor sem viselkedik így.

2011. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csajok akik szeretik az alacsony pasikat. Pl. én a 160 centimmel. :DD
2011. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok nem lány!
2011. jún. 21. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Oh basszus félreolvastam... (második vok). Fiúként sem gáz egyébként szerintem bár jóval kellemetlenebb.
2011. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
van egy haverom, 165 cm körül lehet. neki van a legtöbb önbizalma azok között, akiket ismerek, k.vára leszarja, hogy mások mit gondolnak róla, ha ezzel ugratják, csak nevet és visszavág valami mással. a társaságban neki volt eddig a legtöbb nője (nem azért, mert számít, azért írom, hogy ne hidd, hogy így nem lesz senkid), irtó sok haverja van, bulikat tart, nagyon jó ruhákba jár, állandóan pörög. úgyhogy ne mondd, hogy a magasság bármiben is akadályozhatja az embert, mert őt látva ezt nem fogom elhinni. aki meg beszól neked, csak nevesd ki és ne foglalkozz vele. ha látják, hogy ez a gyenge pontod, akkor ezzel is fognak cseszegetni, amíg élsz.
2011. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez olyan ciki csak azért nem járt velem mert öt centivel,

magasabb nálam én majd elbögtem magam mint egy taknyos kölyök.

Ennyire fontos a magasság?!

Istenem elátkoztak esküszöm.

2011. jún. 21. 21:18
 9/16 Dexy ***** válasza:
Jajj ne legyél buta :) Jó az a 167 :) Sok szép alacsony lány is van aki majd örül neked, ezt a pofázóst meg nevesd ki h ilyen gyagya:)
2011. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dexy ***** válasza:
Utolsó vagyok, 158 cm. Még én vezetek :P 19/L
2011. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!