Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves srácok, nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves srácok, nektek mi jön be egy csajon?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h mi tetszik nektek a külsején, milyen viselkedést, belsőt szerettek? És hogy hódítsak meg egy ilyen korú srácot, aki szeret vagánykodni, bulizós, és elég őszinte?

Csajok is írhatnak!


13L


2011. jún. 21. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz, összetett kérdés... most lehet egy lány bármennyire csinos, aki harmincezres felsőben járkál és hízeleg, ha nem jön be, ha nem táplálja felém "ösztönösen" azokat a feromonokat, amik számomra szükségesek, soha nem tudnám szerelmesen szeretni. Nekem pedig kell a szerelem.


Amúgy legyen szép arca. Vagy ha nem is szép, ne legyen csúnya, legyen igényes. Lehet deszka, nem zavar. Belső pedig... legyen valami, amiben kiemelkedőbb, mint a többi csaj. Lehet az a szerénység, a kedvesség, a szeme világa, a mosolya, vagy valami hobbi, netán olyan, amiben egyek vagyunk (röplabda, rajzolás). Szóval legyen valami, ami megfog benne.

Több nem érdekel, leszarom, mit mondanak a haverok. Ha szeretek valakit, nem fogok kifordulni, szeretem tovább, gondoljanak bármit, nem az én bajom.


17f

:)

2011. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, engem 16 évesként nem igazán vonzanak a 13 éves lányok (ne vedd sértésnek). Én inkább a saját korosztályom felé érdeklődnék, de persze őket meg a huszonévesek érdeklik... Szóval, hogy is van ez? :)
2011. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2011. jún. 24. 20:31
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát van egy srác akit kb 2 hónapja ismerek, és nekem nagyon tetszik, és velem is kedves meg minden.

Amúgy én kívül-belül érettebb vagyok az átlag 13 évesektől, és ezt nem egoból mondom, mások is mondják. :)

2011. jún. 24. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez amúgy személyiségfüggő, Nekem azok a csajok jönnek be akik nem szégyenlik pl megfogni a pasi s.ggét, vagy fordítva, nem azt mondom hogy k.rva legyen hanem kicsit merészebb, ne olyan aki feszeng meg nem laza! Belsőleg legyen szerény, kedves, szersen bulizni! Legyen sportos :) De ezeket a tulajdonságokat sorolhatnám :) De nem én vagyok az akinek tetszel szóval nem tudok segíteni csak enyivel
2011. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólás nagyon tetszik. ^^

15/L

2011. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Anyomika ***** válasza:
Nekem ami bejön az nem külsőség hanem személyiség ha életvidám, humoros, kedves velem akkor én is olyan leszek vele.
2011. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
van egy 12-13 éves ismerősöm olyan teste van hogy kilehet belőle nézni hogy van vagy 17 éves szóval .. nekem bejönnek :D 15/F
2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

már mint annyira formás, mellre, fenékre, arcra :)

előző voltam :D

2011. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Csatlakozom előttem szóló 15/L-hoz. :)

Rengeteg igaz dolog van a válaszban.

Szintén 15/L :)

2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!