Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örököltem bélyeg albumot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örököltem bélyeg albumot és nem tudom hova menjek annak érdekébe hogy megtudjam mennyit ér, és hogy lehetne eladni? Szegeden lakom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a szerelem, szex témában kérdezted...Vagy csak mutogatni akarod a bélyeggyűjteményed valakinek? :)
2009. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pff kicsit gáz vagy hallot..

Egy örökséget miért akarsz eladni?

2009. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet nincs rá szüksége. Minek tartogassa, lehet hogy csak a padláson hánykódna, semmi értelme, nem kell prűdnek lenni és beszólogatni, övé, ő tudja mit kezd vele. Szerintem bemész egy antikváriumba, és ha nem is mondanak semmit, ők tudnak valamit (vagy valakit) ajánlani szerintem, aki értékesítené.
2009. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézz utána neten mert ha jó régi akkor rengeteget ér! mi pl nagypapám halála után adtuk el a bélyeggyűjteményét amit 30 évig csinált és 3 milliót kaptunk érte!
2009. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem finoman közeledj a bélyegalbum felé, különben elhidegülhet tőled. Először próbálj beszélgetni vele, és megismerni őt, mielőtt próbálkoznál.


Jaaa, hogy eladni akarod? AKKOR MI A FENÉNEK IDE ÍRSZ?

2009. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!