Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil osztályfőnök? 55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil osztályfőnök? 55 éves. Részletezve lent.

Figyelt kérdés
28 lány van az osztályunkban, és mikor ünnepségek vannak, vagy sok lány van miniszoknyában, akkor ofőnk előszeretettel szedegeti le róla a szöszöket, hajszálakat, és stíröli a fenekünket. Beteges? 15-16 éves kamaszlányokról van szó.
2011. jún. 22. 22:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem a korról,vagy az öltözködésről(legyen az kihívó,vagy visszafogott,stb)van szó.Ugyan azt kapják vissza a lányok,nők, amit kifelé embertársaikkal szemben tanúsítanak.Viselkedés,beszéd, életszínvonal és életfelfogás.Annyira elfajzott világban élünk már,hogy értelmetlenség és butaság ilyen kérdések válaszát feszegetni.1ember a sok közül aki azt hiszi,hogy ez helyes,vagy 1kis csíny a mindennapi hétköznapokban.De azért nem ártana lekeverni 1 jó nagy pofont neki.
2011. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
nehogy már a kis tiniribancnak legyen igaza! az anyja pics*ját, azt! felvesz egy szexuális üzenetet közvetítő ruhát egy évzárón, ünnepségen (minek? miért nem lehet szolídabbat, hm?), és akkor csodálkozik hogy kivált reakciót másokból. és akkor még talán, ismétlem: TALÁN a tanár lesz feljelentve, vagy kirúgatva, aki, tegyük fel, marha jó tanár és szakember. az a gond, hogy már épp így elég sok joguk van a tiniknek, mi a fost képzelnek magukról? alig születtek meg, és egy 2-3x annyi idős ember életét zúznák tönkre, aki évekig járt pl. egyetemre, hogy tanár legyen, és egy kis takony ribitől (aki, persze, ha a tanár jó pasi lenne, még azt is megengedné, hogy a "combjait megmasszírozza", meg persze le is feküdne vele a szertárban) minden összeomlik. emberek, felnyílna a mocskos szemetek? ne védjétek már ezeket a "gyerekeket" - ezek már rég nem gyerekek, gyerekkhurvák, tiniszajhák. úgy imádom, mikor egy férfi pl. lekever egy hatalmas pofont a nőnek, mindenki a nőt védi. mikor egy fiatalabb ember ráordít egy öreg nénire, akkor jajj, szegény öreg néni, vagy ha egy tiniribit megdugnak (lehet ő volt a csábító), akkor egyből a "gonosz pedofilt" akarják rács mögött látni. eszméletlen. vegyen fel normálisabb, szolídabb ruhát a lány, és kész...
2011. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy pedofil hozzá nem ér egy tizenhat-tizenhét éves lányhoz. A tanárotok viszont ephebophiliás.
2011. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Habér én fiú vagyok de nekem is egy ien kretén az oföm, ráadásul kiderült rola h zaklatja a lányokat facebookon, és ez a gyökér oan szánalmas loser h volt mersze az én barátnömre is ráhajtani és facebbokon engem szapult nkei, saját ofőm.
2011. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
"Too old" xDD
2011. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!