Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen bosszúálló (főként)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen bosszúálló (főként) lányok - mi motivál benneteket?

Figyelt kérdés

vannak olyan meredek történetek, mint például: barátom kinevette a fürdőruhám, ezért bosszút forralok, és pl. másnap bekeverek az italába valami fosatószert, hogy vizsgáján megbukjon, hogy "tudja hol a helye", vagy "hogy nem beszélhet így velem".

az ilyen betegagyú lányok (vagy fiúk) miért ilyen kicsinyesek? mi motiválja őket? nem lehet ugyanazon a "szintéren" megküzdeni? például... kineveti a fürdőruháját, és akkor egész egyszerűen visszaszólsz, hogy "hát... még mindig jobban mutat rajtam, mint például az a nadrágot, amit évek óta kihíztál, és miatta sandán figyelnek rád még a haverjaid is..."?


2011. jún. 23. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy az egojuk. A gyűlölet elvakít.
2011. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem az érzelmeik irányítják őket. talán harag.

21/f

2011. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Önkontroll nélküli bosszúvágy. Ha megnézed minden ilyen cselekedet gondolkodás nélkül történik, nincsenek tekintettel a következményekre.

Gondolom önbizalomhiány, gyenge személyiség egyvelege... Nem tudnak "azonos szintéren megküzdeni", ezért folyamodnak ilyen "megoldáshoz".

Nem tudom az ilyen embereken hogy lehet segíteni. Szerintem sehogy. Én igyekszem elkerülni őket.

20L

2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tok bosszú űlló lenni ...de nem így XD

Nekem elég ha a" gatya szidásnál "maradok

Ha a párom v egy barátom a fosatós túlreagálást választaná,nem nyugodnék míg el nem rángatnám szakemberhez.

2011. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz nevelés. Teljes erkölcsi hiány, mely nélkül nem képesek különbséget tenni jó és rossz között és mindez társul némi pszichopata személyiség vonásokkal.
2011. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen dolgokért nem állok bosszút, fel sem veszem, meg sem hallom, pedig bosszúálló, kegyetlen lánynak mondanak.

Én 1 évnyi megaláztatás döntöttem úgy, hogy bármennyire is elvakult vagyok és szeretem a párom, bosszút állok. Érezze azt, amit én éreztem 1 éven át. Ennél se többet, se kevesebbet. Tudja meg miért ment tökre az egészségem, az idegrendszerem, a hormonjaim, tudja meg miért sírtam végig napokat az idegtől és elkeseredettségtől. De ezek a dolgok a "szär a fürdőruhád" kategóriát messze túlszárnyalják.

22/L

2011. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!