Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan izgassam fel a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel a pasim tellón keresztül?

Figyelt kérdés
mar a pasimmal 1 és 3 hónapja hogy járunk és csak most kezdtünk telefonszexet.egy párszor már mondtam hogy mit csinálnék vele pl: hogy smárolnánk ,akkor az ölébe ülnék s mozgatnám a csipőmet lassan s közben csókolgatnám ,megszivnám a nyakát,csókolgatnám a hasát,akkor a combját ,combjának a belső részét,akkor elkezdenek játszadozni a szerszámjával stb...ezen kivül még mit mondjak amitől tuti felizgul? csak rendes válaszokat várok:) amúgy én 18 éves vagyok ő meg 19
2011. jún. 23. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mond neki mit csinálnál vele :) pl lehúznád a száddal a cipzárját :) ilyesmik :) amik nem átlagosak ^^
2011. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettől a szerszám szótól kész vagyok.Egyébként meg okés,hogy csókolgatnád mindenét,nagyon aranyos vagy..,de ha fel akarsz izgatni,vagy be akarsz indítani egy férfit,akkor kevésbé érzelmes,inkább lényegre törő gondolataid legyenek.Vagy ötvözd a kettőt.Sok sikert!
2011. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"töröltem a world of warcraft karektereid" ha nem kocka, akkor "Figyelj, rájöttem, hogy engem igazából a nők érdekelnek. Igazából veled is a nőiességed miatt jártam"
2011. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) még jöhetnek válaszok:)
2011. jún. 24. 03:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Oke
2017. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!