Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy pont engem nézett ki magának?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki szinte nem is ismert, de meghívott egy üdítöre, elötte mindig bámult; majd egy bulin rám volt kattanva, bókolt, udvarolt, közelbújt hozzám, viccelödött velem...

Utána akárhányszor látott, mindig megnézett, majd odajött hozzám, meg az egyik fiú ismerösömhöz, és megintcsak udvarolgatott, bókolt nekem, amit tényleg nem tudom, miért?

Az egyik legjobb pasi az egész faluba , és miért pont engem fogott ki magának, sokkal jobb csajok is vannak, mint én, másoknak mégse udvarol, meg bókol.


2011. jún. 24. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki?
2011. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1, tetszel neki

2, valami olyat feltételez rólad, amit beléd lát, rád vetít máshonnan

3, kérdezd meg erről! (Ha elég komoly a srác, elmondja.)

4, persze az is lehet, hogy a többiek már mind megvoltak neki. (Erről tudnál, ha így lenne, ugye?)

2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel falun lakom, ezért, itt mindenki mindenkiröl tud mindent, ráadásul az én nagymamám nagyon jóba van az ö nagymamájával, és egyszer panaszkodott a srácra, hogy nagyon szereti a sört, szóval úgy rosszat, mint jót elmesélnek egymásnak az unokákról!
2011. jún. 24. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Most mit rinyálsz?Örülj neki, hogy téged szemelt ki.
2011. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem látom a problémát.Tetszel Neki,és pont.Ha komolyabbat akar majd,úgyis mondani fogja.Addig meg örülj,hogy udvarol valaki. (Halkan jegyzem meg,azért nem árt óvatosnak lenni,mert ki tudja,lehet,hogy másoknak is ugyanilyen könnyen csapja a szelet.Főleg,ha ilyen Falu Bikája típus.)
2011. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem falu bikája típus! Itt a falunkba volt egy csaj, akinek csapta a szelet, de arról tudtam és ez kb 1, másfél éve volt. Nem olyan típus, aki mindenkivel összefekszik...
2011. jún. 24. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Látszólag én sem vagyok olyan típus, aki mindenkivel összefekszik...
2011. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

12:08 :)) en is rengeteg ilyen szajhost ismerek, mint te...

Amugy meg konyorgok szerencse, hogy te ismered a sracot, nem en!! De komolyan!! Ha o mindenkivel osszefekudne, akkor a falu a szajara venni; es az apja egy az egybe agyonutne!!

2011. jún. 24. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!