Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszik velem vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem vagy mégsem?

Figyelt kérdés
másfél évvel ezelőtt össze jöttem egy sráccal a suliban. 4hónapot voltunk együt de sajnos én már az első héten megcsaltam a megcsalás alatt csak smárolás értek. sokáig titkoltam de végül beadtam a derekam. és szakított is velem, vagy is nem is emiatt hanem mert féltékeny volt de lényegtelen. szóval amíg jártunk semi intim dolog nem történt köztünk de mióta elkezdődött egy ujjabb év ez megváltozott(nem szexeltünk még,csak petting volt). és mikor van valakim akkor ő felbukkan. néha már teljesen össze zavar. én nagyon szeretem és tudom hogy jáccik velem de mindig elgondolkodok rajta hogy mivan ha mégse. próbáltam vele beszélni de mindig tereli a témát, sokak szerint még ő is össze van zavarodva. de az a baj h nem tudok neki ellenállni nagyon szeretem.segítsetek. köszönöm válaszotokat előre is
2011. jún. 25. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot akkor rontottad el, amikor 1 hét után megcsaltad. Szerintem lépjetek tovább mindketten
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha én nem keresem akkor ő keres. ezért nem is értem mert kb egy héten 3x találkozunk és teljesen jool megvagyunk.akkor miért ne lehetne több? :ss
2011. jún. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!