Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a nők orálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a nők orálisan kielégíteni egy férfit?

Figyelt kérdés

nemértem miért szokták ezt csinálni, mert van vmi jó íze vagy hasonló?

14/L


2011. jún. 25. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a férfinak jó :)
2011. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak tudod faszt szopni élvezet :D ez is adja a szexuális feszültséget, ezzel csak élvezetesebb lesz az együttlét. bár elég fiatalnak tűnsz..
2011. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha abból indulsz ki, hogy a szexben az ember azért csinál valamit, hogy neki magának jó legyen, tehát pl kellemes ízt érezzen, akkor még nyilván gondolkodnod kell ezen a problémán :)
2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Részemről ha szeretek valakit, akkor meg adok mindent neki, kényeztetem, szeretném ha Neki jó lenne. Ebbe az orális kényeztetés is beletartozik.

Szerintem egyébként a legtöbb nő pont, hogy nem szeret orálisan kielégíteni valakit.

2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*megadok


bocsi:)

2011. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ez az, mert úgymond "undorodnak tőle" .. ezzel ellentétben.. mind1
2011. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hmm, érdekes :D én imádom orálisan kényeztetni a páromat,és nem csak azért mert tudom, hogy ő hogy szereti. sőőőt, nekem külön öröm ha le is nyelhetem. az első után anno mondta, h ha nem szeretem akkor nem kell mert ő csak olyat szeretne ami nekem is jó, és őt ez nem motiválja, de megmondtam neki hogy fogja be :P:D majd sztem te csak pár év múlva fogod megtudni, hogy miért :) vagy akkor, ha lesz egy olyan fiú, akinek szívesen megadod ezt

21/L

2011. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!