Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alvás közben tapizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvás közben tapizás?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy átlagosan mély alvásban lévő lány felkelne, ha valaki mondjuk 1-2 újjal megnyomkodná a mellét? :D
2011. jún. 25. 16:39
 1/8 Moszuke ***** válasza:
nem
2011. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer megfogtam az exem mellét alvás közben, elkezdett csapkodni meg hadonászni amíg magához nem tért és úgy nézett rám hogy "mi a f@sz van?"
2011. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de ha mégis akkor megölne...:P
2011. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan felébred, ha másra nem akkor a hangra. Ha egy ujjal megnyomod a cicit az igy sípol egyett.
2011. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:47- es ez nagyon jó, szétröhögtem magam rajt :D
2011. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

A guminők nem szoktak aludni, az igaziak meg sípolni...


Egyébként szerintem ha óvatosan csinálod, akkor nem fog felkelni. Sőt ha olyan jó alvó, akkor még rá is mászhatsz, de ez már erőszaknak számít, hiszen nem egyezett bele.


Amúgy meg egyén függő. Van aki felébred, ha megmozdulsz és van aki arra sem kel fel, ha ágyut sütsz el mellette.

2011. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvó NŐt tapizni,akkor inkább menj a hullaházba! Nyugodtabb.
2011. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor sátorozni voltam ,akkor letapiztak míg aludtam.De nem keltem fel rá.Később a srác pendrive -ján találtam véletlenül a képeimet amit akkor fotóztak.


14L

2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!