Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első csóktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól?

Figyelt kérdés
ha még sosem csókolóztam, azt mondjam meg a srácnak vagy ne?
2011. jún. 25. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond meg,ha igazán tetszel neki nem fogja érdekelni.
2011. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább légy őszinte, minthogy később a hazugságaidból galibába keveredj.
2011. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg, csak utána. Amúgy én is félek. :$


20/l

2011. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát.. nem tudom.


attól függ hány éves vagy..:)


de egyébként ha a srác már gyakorlott, akk. fogja érezni, hogy neked ez volt az első.:)

2011. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem mondanám meg annak a csajnak akivel először csókolóznék. Legfeljebb abban az esetben, ha esetleg tudnám róla, hogy neki szintén az lenne az első.

21/f

2011. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ne mond meg neki... En se mondtam meg, es jol sult el a dolog... Oregebb tolled??? Ha igen, akkor nem kell elmondanod neki..!!!
2011. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát tapasztaltabb a srác az biztos : D csak félek hogy nem fogja-e cikinek nézni hogy még nem smároltam
2011. jún. 25. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem muszáj megmondani neki. Egyébként én is féltem az alsőtöl, de miután túl voltam az elsőn azt gondoltam, hogy tök jó volt és ettől nem is kellett volna félnem.

Ha attól félsz, hogy nem tudod mit kell csinálni, csak utánozd a fiút a nyelveddel. Nem lesz semmi gond ;)

2011. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberben ösztönösen bent van sztem, hogy hogyan kell csinálni...uh sztem nem kell elmondani...csak csinálni.
2011. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki csak ha kérdezi
2011. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!