Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert engem bamulnak, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert engem bamulnak, es dicsergetnek meg a fiuk, es a masik csajnak nem szolnak semmit, pedig jobb csaj, mint en?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, meg vagyok en. Egyszer valami rendezvenyen voltunk, es volt rajtam egy feher miniszoknya; 2 srac teljesen oda volt ertem, mogottem jottek es hallottam, hogy azt beszeltek, hogy milyen jol all az a szoknya rajtam; majd rendezveny utan megvartak, meghivtak egy fagyira; holott engem csak az egyik srac ismert.

Van viszont egy masik csaj, akin szinten feher miniszokya volt, de ot mintha eszre se vettek volna, nem mondtak neki semmit, hogy milyen jol all rajta a szoknya; pedig ez a csaj sokkal csinosabb, mint en. Gyonyoru szoke haja van, kek szemei, vekony, alacsony; en meg az ellenkezoje barna haj, kek szem, magas vagyok, es van rajtam mit fogni. Ok megis engem szurtak ki. Miert?


2011. jún. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ennek több oka lehetett...vagy jobban tetszettél nekik, elvégre nem mindenkinek a "modell-lányok" jönnek be...de az is lehet, h őt nem merték leszólítani...de mi az, h ő jobb nő, mint te? Mindenkiben más a szép...azoknak a fiúknak lehet, h te jobban bejöttél. :))
2011. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na ennek a kérdésnek mi értelme?

Mit akarsz hallani? Hogy te voltál a szebb? :D


Lehet a srácoknak nem jönnek be a szőkék...

Lehet, hogy úgy vélték, te "könnyebb" vagy, mint a másik...

2011. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, de ennek a kérdésnek tényleg semmi értelme!


Örülj, hogy bejössz valakinek!

2011. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, a 2 srac kozul amelyiket ismerem, az egyik legjobb fiu ismerosom; nagyon joba vagyok vele; minden fiu ugyemet tudja, es 3 eve tetszem neki; de megis orajta keresztul hivott el a masik srac fagyizni; es kesobb rajta keresztul udvarolt nekem.

Amugy meg szerintem batra lemerhettek szolitani a masik csajt is, mert ez a srac vele is joba van.

2011. jún. 26. 12:44
 5/8 A kérdező kommentje:
De en nem tudom ezt elhinni, hogy en tetszhetek nekik jobban, nem pedig az a masik csaj. De tenyleg sokkal szebb, mint en; meg sokoldalubb is; megis nekem mondjak, hogy kulonleges vagyok.
2011. jún. 26. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom, lehet nem csípik a szőkéket...de most komolyan mit akarsz mit mondjunk?
2011. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te vagy a csinosabb, szebb, fényesebb a hajad, lazább vagy, sokoldalúbb, felszabadultabb. Sokkal jobb a tanulmányi eredményed is, ezért több dologban járatos vagy, jobban lehet veled beszélgetni. És ami a lényeg: te a fehér miniszoknyádat speciális mosóporral mosod, így az vakítóan fehér volt, míg a másik lány erre nem figyelt, így az övé kissé szürke árnyalatot öltött. Ennyi a dolog lényege.
2011. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy uccsó :D:D:D
2011. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!