Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy olyan srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy olyan srác akit helyesnek találtok, és udvarol nektek, átkerülhet a "csak haver" kategóriában? Ha igen akkor mi miatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy egy srác vagy komolyan gondolja tehát elhív randizni vagy csak barátkozik tehát kedves és jófej vagy nem érdeklem akkor nem kezdeményez. Persze vannak kivételes esetek de így biztosan nem értek félre senkit.
2011. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha például nincs meg a kémia részemről. Vagy ha van benne valami nagyon zavaró(bármi)
2011. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is mit ertesz az alatt, hogy udvarol? Miket csinal, mond?
2011. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bókol, odafigyel a lányra, a kedvében jár, elhívja ide-oda... ilyemsik
2011. jún. 26. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

En ugy vettem eszre, hogy mostanaba a ferfiak/fiuk nem igazan bokolnak a szeretett holgynek, inkabb bunkok vele; ezert, ha te bokolsz, odafigyelsz ra, elhivod fagyizni/uditozni; akkor az eleg egyertelmu(legalabbis szamomra), hogy tobbet akarsz, mint baratsag. Szoval nalam biztos nem a haver zonaba kerulnel!

18/L

2011. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószinű, hogy egyszerűen nem tetszettem neki igaz? Pedig azt hittem hogy tetszem neki, és már "csak" udvarolnom kell. :(
2011. jún. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!