Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz smst írni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz smst írni a pasinak ha megbeszéltétek, h csak szex?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy pasival péntek éjszaka,megbeszéltük,hogy csak szex és több semmi,ráadásul ezt Én mondtam.Megbeszéltük még találkozunk és már másnap este írt smst.Szerintetek én is ráírhatok vagy esetleg úgy gondolná nyomulok amit nem szeretnék,vagy várjak még,h Ő irjon?Vagy rosszul veszi ki magát ha megírom annyira jó volt vele a szex,h a gondolattól is beindulok?
2011. jún. 26. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gáz,nagyon gáz,vigyázz mindjárt robban...:///
2011. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem gáz.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért csak szex? Még az is lehet, hogy összejöttök, mert mondjuk egymáshoz illetek, nem? :)

2011. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az utolsót osztom.
2011. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szóval azért mert mindketten kapcsolatban vagyunk ezért csak a szex.Az én párom másik városban van az ővé meg állandóan utazik
2011. jún. 26. 15:47
 5/21 anonim ***** válasza:
cöhh...a büdös k*rvája
2011. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mélyen megvetlek téged és a szex partneredet is! Remélem, hogy egyszer rátalálsz a boldogságra és amikor már azt hiszed minden rendben van, arra mész haza, hogy a barátod a legjobb barátnőddel dug. :)


Akkor megtudod milyen jó érzés, amikor téged szarvaznak fel!


Sok boldogságot! :)

2011. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem írj sms-t - a párodnak, amiben beismered, hogy egy álszent erkölcstelen liba vagy, és nem érdemled meg őt.
2011. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nem gáz üzenetet írni :)

föntebbi álszent idealistákat meg üdvözlöm :D

2011. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Álszent = hűséges ?


Nahát minden nap tanul valamit az ember...

2011. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Álszent idealizmus, hogy ha valaki mást akarok a párom helyett, akkor szakítok, és nem megcsalom? Jó irányba tart ez a világ...
2011. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!