Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy egy 30 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egy 30 eves ferfi a lanytestverevel es annak a ferjevel megy varosnapra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

EZ milyen kérdés már, atya világ XDXDXD


Hülye kérdésre hülye válasz alapon: szerintem azért, mert szerelmes a lánytestvérébe:)

2011. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert nemnmegy a haverjaival vagy a baratnojevel?
2011. jún. 26. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert van olyan jó kapcsolata velük, hogy rájuk is úgy tekint, mint haverokra??
2011. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk ő a lánytestvére? Miért, mondjuk belép a 30 éves korba a pasi akkor köteles lenne minden CSALÁD tagjával megszakítani a kapcsolatot, és nem járni el velük sehova, mert az pár olyan embernek ciki, akiknek amúgy is szegényes lehet a lelkiviláguk???!!?

Ezt most nem értem, de ha Kamu (márpedig remélem az:-D)...

Miért nem megy a barátnőjével? Miért? van neki barátnője egyáltalán? Ráért akkor a barátnője? Vagy miért olyan nagy bűnt elmennie a lánytestvérével és annak barátjával elmenni bárhova is?:-) Ezt magyarázd már el légyszi, mert nem értem. . .

2011. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy szoval se mondtam azt, hogy bun lenne; csak nekem eleg furcsan jott le, hogy meglattam a sracot, es ott "log" a testveren meg a testverenek a ferjen... En nem tudok rola, hogy lenne baratnoje...
2011. jún. 26. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne közös programja a családtagjaival is?

Miért kell valami okot keresni?

2011. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"lóg"?

Nekem inkább te vagy furcsa.

2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is te vagy az aki nem százas XD
2011. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pinocchio ***** válasza:
Foglalkozz inkább a saját életeddel szerintem.Ez már tényleg undorító hogy egyeseknek nincs jobb dolguk mint a másik életének elemzése...
2011. jún. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most ha valaki betöltötte a 30-at, akkor szakítson meg minden kapcsolatot a testvérével és annak családjával?

Lehet, hogy többre becsüli a családját, mint a hülye haverjait.

Különben is értékelni kéne az ilyesmit, mert az emberek egy idő után alig törődnek a családjukkal.

2011. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!