Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akivel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akivel lehetne erről beszélni? 15/L jól jönne.

Figyelt kérdés

nem igazán tudom hogy hol beszélhetnék/találkozhatnék olyan velem egyidősekkel akik hasonló módon éreznek mint én:/ már nagyon régóta érzem hogy nem éppen a fiúkhoz vonzódom..de ez eddig nem is nagyon érdekelt meg zavart de kezd mostanában egyre jobban zavarni és érdekelni.és jó lenne hashonló helyzetűekkel beszélgetni, tapasztalatokat cserélni/szerezni.

szóval ha tudok ilyen oldalakat mondani nekem vagy vannak itt még ilyenek mint én, akkor írjatok légyszi!:)


2011. jún. 27. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

gyakorikerdesek.hu


Fiúval nem szeretnél beszélgetni?

2011. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igazából könnyebb lenne tényleg olyannal beszélni aki ugyanúgy érez mint én..:/
2011. jún. 27. 22:32
 3/16 anonim ***** válasza:
nembaj, én am is ilyen nagy tanácsadó vagyok...:)
2011. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%-kal :D akkor inkább velem beszélj!
2011. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
50%?:D
2011. jún. 27. 22:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy? Vagy annak érzed magad?
2011. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
igaz, én egy évvel idősebb vagyok nálad, de az élettapasztalatom elég nagy. És fiú vagyok, mint az előzőekben kiderült, ez lehet, hogy hátrány. Szerintem egy komolyabb beszélgetés után korántsem lennél ennyire biztos a szexuális hovatartozásoddal kapcsolatban. Tényleg keress valakit, legvégső soron akár engem, akivel erről komolyan tudsz beszélgetni, de ne egyből egy olyan egyént, aki abba a csoportba tartozik, ami felé te még csak tendálsz. Ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy ellenzem a saját nemhez való vonzódást, csak azt, hogy ez nagyrészt az elmében dől el. Ha esetleg van benned olyan érzés, hogy hajlandó lennél megpróbálkozni azzal, hogy a koordinálatlan érzéseiddel szembefordulj, és a természetes irányba indulj el, akkor szerintem beszélgess egy fiúval, akinek magasabb az intelligenciája mint egy molylepkének, hátha visszazökkent. Ezen tényleg gondolkozz el.
2011. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nemkell aggódni, nyugodtan beszélhetsz velem. Küldj levelet:)
2011. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igazából volt már dolgom fiúval, aki intelligens volt és tényleg rendes is és azt sem mondom hogy csúnya volt, sőt... de nem igazán mozgatott meg bennem semmit sem.egyszerűen ha egy fiúra nézek az más mintha egy lányra és nem tudom ezt így leírni...de teljesen más.ha egy fiú udvarol, az hidegen hagy.nem tudok mit csinálni
2011. jún. 27. 22:59
 10/16 anonim ***** válasza:

22:43-mas vagyok.



Ebben az esetben csak sok sikert tudok kívánni az élethez, és a lányokhoz! ;)

2011. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!