Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön az ilyen lány? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Erős de nem az az izom pacsirta. Ha beszólnak a barátainak akkor azt a földre teríti 2 perc alatt.

Nekem egy ilyen lány nagyon bejön. Amúgy 167cm 48 kg (ezt a barátnőjétől tudom)

Ez a lány a fiúkkal jobban kijön és én az össze fiú barátjára féltékeny vagyok. De nem olyan hogy mindenki megcsókol meg egyéb hanem csak a fiúkkal jobban kijön neki az az elve hogy a lányok túl nyávogósak :)

Szerintetek milyen ?

Hogy próbáljak meg hozzá közelíteni ?


2011. jún. 28. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

egyáltalán nem jön be. ki nem állhatom az ilyen kemény lányokat:D az ilyen tipikus "tudok én vigyázni magamra" fajta. a hideg ráz tőlük. hogy hogyan közelíts? csak óvatosan, mert egy rossz mozdulat és a földre terít.

F/19

2011. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tipikusan az a fajta akiben semmi nőiesség nincs. Egy nő legyen érzékeny, gyengéd és biztonságérzetre vágyó. Csatlakozom az előttem szólóhoz. De kinek a pap kinek a papné. De vigyázz nehogy a végén te legyél a lány...
2011. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Error401 ***** válasza:

Egyetertek az elottem szolokkal.Az ilyen lanyokkal hosszutavon csak megkeserednel,mert elobbutobb ugy a fejedre maszna hogy csak kussolnal mellette,nehogy veletlenul megtalald mondani hogy mitcsinaljon.

Hidd el nekem,szerencsesebb dolog "noiesebb" lanyokkal/nokkel szobaallni,es inkabb turni a nyavajgasukat,es meglatod,az ilyen tipusu lanyok mellett te is te is ferfinek erezheted magadat.A ferfi az legyen ferfias es a no az legyen noies.

2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
tipli tőle, de gyorsan!
2011. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert attól függ
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod verni, azzal biztos lenyűgöznéd :D
2011. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14éves vagyok. De nem olyan hogy menőzik vele milyen erős hanem ha egY bartyja bajba van azt minden áron megvédi
2011. jún. 28. 19:46
 8/9 nyan nyan ***** válasza:
ha kell más is megver egy barátjáért valakit(már ha úgy barátja,hogy nem csak mondja neki,hogy bármikor kitartok melletted,hanem na,érted :D)..én nem fizikailag bántalmazom hanem mentálisan,bőven elég,hogy megbánja amit tett és bocsánatot kérjen. vannak fiú barátaim,de lányok még mindig többen..úgy ha valamit akarok kérdezni egy lánytól,hogy pl "nem tudod hol lehet nagyon jó piros körömlakkot kapni?",akkor azt egy fiútól már nehezen kérdezem meg,vagyis megkérdezni megkérdezhetem,de a válasza nem igen megfelelő :) lehet,hogy a lányok nyávogósak,de ő is lány,a mai napig nem értem,hogy egy lány,hogy érezheti magát jobban 10 fiú között,mint 10 lány között..fiúknál a legtöbb lány sosem olyan felszabadult,ÉN végtére is nem merem azokat a dolgokat előttük,mint pl a barátnőim előtt,kissé őrültnek néznének.......:D amúgy meg,ha ilyen kis nyegle-nyugla kölyök vagy akkor hagyd rá,mert földre terít az öklével,ha "kigyúrt állat" akkor meg hagyjad,mert már megint nem te,ezeknek a lányoknak nem igen szoktam fiúik lenni(nem tudok jobban fogalmazni így majdnem 2 órakor xd) :) HEEEY most kapcsoltam! ha csak fiú barátai vannak és azok mellett kiáll,akkor milyen b*zikkal van az,hogy földre terít másokat?! terminátor a csaj,hagyd robot lélek :D
2011. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyan nyan ***** válasza:
írtam ám,remélem nem tiltanak le,mert már nem egyszer fenyegetnek xd
2011. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!