Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
holnap lesz a barátom névnapja. még nem vettem/csináltam neki semmit. (tudom ez felelőtlneség de nyaralni voltam és teljesen elfeledkeztem a névnapjáról). mit adhatnék neki?
2011. jún. 28. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

szal Péternek v Pálnak hívják ^^

én is ebben a szituban vagyok, Petimnek holnap lesz névnapja, csak hát mi veszekedünk lehet nem is találkozunk, vagy lehet szakítunk.

Én virágot veszek neki, cserepeset, amit gondozhat.de sztem vmi plüsst mellé (mm bár én megkérdeztem h mit szeretne és azt mondta h virágot)

De figy ha szeretitek egymást mind1 mit adsz úgy is örülni fog h tőled kapta :D

2011. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!