Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció késleltetésére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késleltetésére citromlé--> hány nappal késlelteti?

Figyelt kérdés
júni 2-án megyünk nyaralni, és pont akkor jönne meg. most 29-e van, szóval ha előbbrehozom a menzeszt akkor van három napom nyaralásig, és nekem kb az első három nap szokott húzós lenni. ha késleltetem, akkor hány napig tudnám késleltetni? Tegnap már fájt a hasam, most is fáj, de még nem jött meg. ötletek? 14 éves lány
2011. jún. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez marhaság szerintem. Főleg a citromlének miköze lenne hozzá? Ha bármivel is befolyásolni lehet azok a hormonok, de ne rondíts bele, mert lehet hogy még jobban fog fájni.. főleg ha nem értesz hozzá (mi sem értünk..)
2011. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen még egy limonádé sem segít,nemhogy citromlé.:)
2011. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy kis sósav megoldja a problémád
2011. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már annyiszor felmerült... ez tapasztalati dolog, sokaknál működik a citromlés dolog, az én elméletem szerint a C-vitamin miatt, ami a kollagéntermelésen keresztül stabilizálni tudja a leválni akaró nyálkahártyát. Nekem mostohatestvérem szokta így csúsztatni, 2-3 nap szokott neki lenni. (én megoldom a fogamzásgátlóval, azért nincs saját tapasztalatom)
2011. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs az offert,de juni 2án mentek nyaralni?:D
2011. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!