Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok bemenni egy bérházb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok bemenni egy bérházbba ha kóddal nyílik csak?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy csajba de nem tudok bemenni mert senkit nem ismerek ahol ő lakik meg kóddal nyílik valami tipp vagy ötlet esetleg van amúgy igazából a postaládába szeretnék bedobni egy levelet ami a bérháznak az ajtó melett van és belül szal be kell jutnom :(
2011. jún. 29. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Add fel postán..
2011. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de 18 éven aluli nem veheti át az apja meg nem kedvel engem
2011. jún. 29. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:
kapu telefonon 1lakást csörgess meg hogy meghoztam a postát azt beengednek
2011. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
apjával él ennyi
2011. jún. 29. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Megvársz egy lakót, és megkéred, hogy bedobhasd/ő dobja be.
2011. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Becsöngetsz egy másik lakóhoz, lehetőleg másik emeletre, és azt mondod, hogy Xy nak szeretnél üzenetet hagyyni a ládába, be tetszik engedni? (igen) Köszönöm.
2011. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keresztulsetalsz 2-szer az Oktogonon, mindenkitol elfogadod a szorolapot, lesz annyi szorolapod, hogy azt higgyek a szomszedok, szorolapot hozol, es belogsz ugy.
2011. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha bedobod és fater találja meg? Nem muszáj ajánlva küldeni, simán is küldheted, azt alá se kell írnia.
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy nem jó ha megvárom hogy bemennyenek és bepofátlankodok én is? :D
2011. jún. 29. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
de.de felfog figyelni rá akivel bementél xD
2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!