Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én valamiféle küldetésemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én valamiféle küldetésemnek érzem, hogy a lelketlen lányokból érzelmes lányokat hozzak létre. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
megtetszik egy lány, és ha rájövök, hogy olyan érzelemmentes, kemény csaj, akkor támadom, újból, és újból, hogy végül meglágyuljon, és kedves, érzelmes lány legyen. miért teszem ezt?
2011. jún. 29. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta vagy. Nem lenne egyszerűbb eleve érzelmes lányokat keresni? Kövesd a példámat.
2011. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, valahogy vágyom rá, hogy megváltozzon.
2011. jún. 29. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

leginkább mazochistának mondanálak..XD..

amúgymeg, mi bajod az érzelemmentességgel? az klasz dolog..plusz nem szép dolog valakit csak azért megváltoztatni, mert neked úgy nem tetszik...-.-

2011. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami megváltókomplexus...általában nőkre jellemző. ők szokták mondani, hogy ők majd megváltoztatják a bunkó pasikat, és a végén rendesek lesznek :D
2011. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy ilyen lelketlen csaj fog tönkre tenni.
2011. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
ez butaság. aki a kedvedért megváltozna, az meg ne is kelljen, mert gyenge akaratú ember, aki mindig arra hajlik, amerre a szél fúj. meg különben is, mi bajod azzal, ha valaki nem érzelgős? én pl. attól mászok a falra, ha valaki az, de eszembe nem jutott felszedni valami nyálas pasit, hogy majd én megváltoztatom...
2011. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én sem bírom ezeket az érzéketlen bunkó, kőkemény lányoknak sem nevezhető robotokat


valaki igazán leállíthatná már őket!!


mondjuk dolgoztatni kéne őket, hadd tudják meg milye kemény a férfimunka

2011. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 napietus ***** válasza:
utolsó, tán fáradj be tetszőleges időpontban reggel 8 és délután 2 között egy kocsmába vagy akár játékterembe, és számold szépen meg, hány nő lopja ott az Isten áldott napját, és hány férfi. utána gondolkodj el, hogy kinek nincs semmi dolga...
2011. nov. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy a csaj azért érzelemmentes irányodba, mert baromira nem tetszel neki és ezzel akar lekoptatni? Te meg még jobban rárepülsz... aki bírja az kemény marad, aki nem az meglágyul csak hogy hagyd már békén.


A számomra unszimpatikus emberekkel és is kemény vagyok, mivel nem vagyok szeretet szolgálat vagy előbb utóbb többet akarnak. Minden nőben ott az érzékenység, de zaklatással meg ilyen ráerőltetéssel nem lehet kihozni belőlük. És jól írták előttem, aki más miatt változtat az akarat gyenge.

2011. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kívancsi lennék ennyi év elteltével ma , hogyan vélekedtek.

Bár nagy valószínüséggel az akkori accountotok jelszavára sem emlékeztek.

2021. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!