Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leteremtés helyett miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteremtés helyett miért vigyorog valaki? Hosszabb szövegért és előzményekért katt!

Figyelt kérdés

Ha valakiről kiderülne, hogy ő az, aki névtelenül írogat durva, lealázó dolgokat rólad te mit tennél, amikor legközelebb találkozol vele ? A normális reakció az lenne, ha az illető egy jó nagy fejmosásban részesülne. De az én 'emberem' bizony nem ezt csinálta.

A facebook nevezetű közösségi portálon egy gyerek (feleannyi idős mint ő) elég durva, lealázó dolgokat írt róla. Az emberünk nem tudta kideríteni h ki volt az, de fenyegető leveleket küldözgetett a névtelenkének. Végül nagy nehezen valaki más rájött h ki volt az, de az emberünk amikor legközelebb találkozott vele csak vigyorgott rá, és annyit mondott : - Hallom lebuktál.

Semmi reakció a tettestől sem. Az emebrünk meg vigyorogva visszavonult. Ezt miért csinálta ??

Az a gyerek aki ezt a fb-os dolgot csinálta szinte egész évben piszkálta az emberünket. Ezen azt kell érteni, hogy hülyeségeket rakott az autójára, telefonon hívogatta, ilyesmik. Az emberünk meg szinte egész évben komor volt, nem nagyon foglalkoztatta a dolog. De lassan-lassan helyreállt a 'helyzet' közöttük, a tettesünk már nem piszkálta, amikor találkoztak csak köszöntek egymásnak és kész. Úgy látszott, hogy emberünk megnyugodott, hogy leszálltak róla és visszaköszönt, vigyorgott. Nem volt gubanc. De miután kiderült h ki volt a tettes Ő nem is beszélt vele, nem hogy leordította volna a fejét hogy a fél világ előtt megalázta. Csak vigyorgott. Miért csinálta ? Megijedt, nem mert kiabálni egy gyerekkel ?

Kiment a suli elé, rágyújtott, leült és a fejét a térdére hajtotta. Elképzelhető h csalódott a gyerekben ?


2011. jún. 30. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
úgy volt vele , hogy inkább hagyja a pi.csába a kis nyomorultat, felesleges lenne bármit is szólni, mert már így is eleget kaphatott a kölyök ,....
2011. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak gyáva az illető, nem mert kötözködni.
2011. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rábízta a kölyök lelkiismeretére a dolgot. sztm
2011. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Óvoda...
2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nem akart börtönbe kerülni. :)
2011. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 morcoska ***** válasza:

Én a barátnőmmel voltam így. Megromlott a kapcsolatunk és ő elég durva dolgokat csinált (hogy mondjak egy enyhébbet: láprőrlő leköpése, nagyon személyes dolgok "kikotyogása")

MIután kiderült hogy ő volt a "tettes" nem mentem oda leordítani a fejét.

Akkorát csalottam benne, hogy egy életre elmet a kedvem is tölle hogy én egyáltalán vele váltsak egy szót is.


Szerintem az a vigyor a gúny vigyora volt nálluk. de nem vagyk benne biztos.

2011. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:
homokozó...nincs is mit hózzátenni :) van, aki ott ragadt :)
2011. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hogyhogy homokozó?
2011. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A 'kedves' válaszoló szerint ilyen kérdést csak óvodások tesznek fel :) De ha egyszer tényleg kiváncsi vagyok rá ??
2011. júl. 2. 17:33
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem szereti azt a illetot...
2011. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!