Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha egy srácnak fekete a haja és barna szemű?

Figyelt kérdés
Vagy kicsit hosszabb fekete a haja, olyan vállig érő, magyar, tehát fehér bőrű srácot képzeljetek el a félreértések elkerülése végett.
2011. jún. 30. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

És én neked barna hosszú hajjal kék szemmel?

ebbe beletartozik az is hogy bombajónő meg h 150 kiló minden lehetséges testi hibával....

2011. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a fekete hajú srácok tetszenek max a sötétbarna.

A vállig érő haj az már annyira nem... egy fiúnak legyen az akárki a rövid haj áll a legjobban.

2011. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

vállig érő semmiképp, inkább ilyesmi:


[link]

2011. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beletartozik, de úgy átlagban gondolom, hogy pusztán ezek az adottságok, így ezért nem is tértem ki másra, vegyétek, úgy hogy midnen rendben van, és csak ezeket nézzétek amit írtam, de itt midnenbe beleköt midnenki ezen az oldalon:s
2011. jún. 30. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:

kedvencem a fekete vagy/és sötét barna haj. barna szem is :)

de hogy vállig érő,az már nem tetszik:(

2011. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most rövid a hajam, kb 6 centi de meg akarom növeszteni, azt hittem többen szeretik a hosszú hajú srácokat.
2011. jún. 30. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nehogy megnöveszd :)
2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden azon múlik, hogy milyen típusú a hajad, és hogy jól van-e levágva...Szerintem a hosszú haj kifejezetten vonzó, ha va formája:) Mellesleg én szeretem a fekete haj-barna szem összeállítást.
2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, csak a szőke hajú kék szemű, esetleg a kopasz
2011. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha emos akkor igen :D
2011. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!