Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed napietus....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed napietus. Blog.hu-ról?

Figyelt kérdés
Egyet értesz a válaszaival? Szoktad olvasni a blogot?
2011. júl. 1. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
A blogját nem olvasom. Szerintem elég reális ember, amiket ír, abból úgy látom, nincs benne megfelelési kényszer. Kicsit talán túl kevéssé kompromisszumképes. Valamint - remélem, ha ezt olvassa, nem veszi rossz néven - szerintem sokszor rányomja a bélyegét a válaszaira az, hogy elég jó pénzügyi helyzetben van. Gyakran nem tudja elég pontosan átlátni, hogy egy kevésbé jó anyagi helyzetű személynek milyen lehetőségei vannak egy adott helyzetben.
2011. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem olvasom, de a GYK-s válaszaival gyakran találkozom. Azok általában hasznosak. De majd belekukkantok a blogba is.
2011. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit talán túl exhibicionista ehhez az oldalhoz. Egészségére! :)
2011. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
sz@r
2011. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit pökhendinek látom a stílusát, de nem buta nő, sokszor igaza van.
2011. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 B.angel ***** válasza:
57%
Az utolsónak igaza van!
2011. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a valóságban nem annyira 'bölcs', mint ahogy itt.
2011. júl. 1. 15:14
 8/18 B.angel ***** válasza:
Hát ezt honnan tudod? :)
2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak onnan gondolom, hogy a válaszai alapján olyan sok szabály, vagy nem is tudom, hogy mi van a házasságában, életében. Én biztos nem tudnék így élni.
2011. júl. 1. 15:29
 10/18 B.angel ***** válasza:
Ki tudja. De majd ő eldönti, mi a helyes neki és mi nem. :)
2011. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!