Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne lefogyni kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne lefogyni kemény diéta nélkül?

Figyelt kérdés
Nem mondanàm, h kövér vagyok kb 52-53kg és 162cm magas, de a hasamról nem megy lefele a hàj, alatta izmos vagyok csak a zsirtól nem làtcik az izom. Minden nap tornàzok, kemény fogyókuràba meg nem kezdhetek mert gondok vannak az emésztô rendszeremmel,de nem is birnàm ki. Ötletek?
2011. júl. 1. 14:23
 1/9 MERCEDESBENZ ***** válasza:
én 167 cm vagyok és 56-7 kg !! és !!! átlagos testalkat ne zavartasd magad valakinek pont ezt tetszik !!! 14/L
2011. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,ezt nem ide akartam:-P
2011. júl. 1. 14:25
 3/9 MERCEDESBENZ ***** válasza:
És én sem vagyok vmi kövér csak a hasamon van 1 kis felesleg de ahogy növök az is csökkenni fig ráadásul én nem is tornázom !!
2011. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

14èvesen én sem tornàztam,pedig kellet volna. Amugy nem màsnak akarok tetceni hanem magamnak, le se sz@rom ki mit gondol rólam!:-D

21L

2011. júl. 1. 14:30
 5/9 MERCEDESBENZ ***** válasza:
21 évesen 53 kg vagy ??? akkor nem is kell fogynod
2011. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű ne nassolj. inkább Igyál vizet. 2. mindig egy kicsit kevesebbet. szépen lassan. ha gyorsan csinálod a tested éhezik és amikor megint kap sokat elraktározza ami a zír... tehát csak lassan. én is ezt csináltam.



15/fiú 195cm 65kg

2011. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Édessèget alapbòl nem eszek, nagyon ritkån, sok vizet iszok, gyakran eszek keveset ès mègis semmi eredmény!
2011. júl. 1. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
jó étrend nélkül sehogy bocsi...de próbáld kerülni a cukros dolgokat addig amíg helyre nem jössz...húst zöldséget túrót ilyen dolgokat egyél
2011. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a magasságodhoz a súlyod. Amúgy a kockulás a legjobb fogyás. Én nyáron mikor egész nap gépezek elfelejtek enni xD Egy nap egyszer eszem aztán szevasz xD Le is fogyok :D Nem egészséges tudom de tényleg mindig ilyenkor fogyok le.

17/L

2011. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!