Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön már meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés
Élek nemi életet..nem volt semmi gond..legalábbis észrevehető nem..mégis késik már 3 napja a menstruációm.. Szokott 1-2 napokat csúszni, de kezdünk megilyedni.. Azért lehet ez mert most érettségiztem és elég sokat idegeskedtem miatta? Vagy miért csúszhat még?? :/ Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 1. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?:1-es gombot nyomd meg

Gumival?2-es gomb

Gumi nélkül,megszakítással?3-as gomb.


kombik:1,2-nem vagy terhes.

1,3-50% az esély

2011. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el,van-e okod idegeskedni.
2011. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

32/f

előfordul hogy idegi terhelés hatására késik.Nem 1x kellett szépen leülnöm és elbeszélgetnem aktuális párommal arról hogy próbáljon meg ne gondolni erre,eltereltem mással a figyelmét ,egyebek..és csodák csodája megjött neki..kemény 4 nap késéssel..Ne azon rágódj hogy jajj miértnem,miért nem..hanem élj kiegyensuljozottan.. a terhességi teszt nem olcsó tudom de ahhoz hogy nyugodt légy nem nagy ár érte.:-D

a párodat pedig nagyon szeresd.:-D

2011. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, védekeztünk mindig gumival.. Gond nem volt vele.(legalábbis nem vettük észre) Lehet olyan, hogy esetleg nem venni észre a gumin a picike lyukat?? Még nem is idegeskedtem miatta mert volt már ilyen, csak nem eddig tartott..ezért mostmár kezdek félni! Remélem semmi gond nincs és hamarossan meg is jön..

Miért késhet még??

2011. júl. 1. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!