Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember, ha nem hiszik el, hogy valóban, mélyen szereti a másikat?

Figyelt kérdés

az adott lány, akit szeretek, nem hiszi el. inkább a szüleire hallgat, akik szerint meg akarom dugni, csak, a barátnőire, akik szerint csak szórakozom vele, az udvarlóira, a többire, aki szerint csak strigula lesz....

nem bízik, nem hisz nekem, és nem tudom már hogyan bebizonyítani...


2011. júl. 2. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
múltkor már olyan mélyre süllyedtem, elkezdtem könnyezni (nem bőgni), hgoy miért nem lehet nekem hinni...
2011. júl. 2. 14:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virágot, mondd neki sokszor, hogy szereted, a többi lányt most teljesen felejtsd el egy időre, hallgasd végig ha mesél valamit... bár a kérdésből arra következtetek, hogy ezek már megvoltak...akkor viszont lehet, hogy reménytelen... Sajnálom :(
2011. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy majd idővel rájön, mit veszített, majd lépj ki az életéből. Aki ennyire gyenge, hogy a saját életét sem képes irányítani, azzal csak a baj van, nem akarsz te magad mellé egy ilyen társat. Csak még több fájdalom érne, mint amennyi most.
2011. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

virág? megvolt.

még szerelmes verseket is fabrikáltam neki, pedig elég távol áll tőlem.

történetbe foglaltam, mennyire szeretem.

most már legtöbb haverlánnyal se beszélgetek annyira közvetlenül, nehogy félreértse.

voltaképp, aki nem az ő oldaláról van, mind látja ezt az egészet, csak ő nem képes.

tényleg nem tudom, hogy hogyan licitáljam túl, de nem tudom, mennyire mélyre menjek még, hogy felfogja.

a legbrutálisabb, mikor kitalálja, hogy biztos csak ártani akarok neki, vagy valami ilyesmi.

vagy rossz szándékból csinálom...

2011. júl. 2. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás.
2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak lehet valamit tenni...
2011. júl. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!