Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok nálatok magasabb lánnyal, ha a lány nem zavarja?

Figyelt kérdés

Múltkor amikor álltam a buszmegállóba, voltunk kb 25-en. Körbenéztem és mindegyik fiú 160-170 cm között volt. És én alig látok magas fiúkat. Vagy csak nem veszem észre? Tényleg ilyen kevés magas fiú van?

Nem kellenek senkinek a magas, normál testalkatú lányok?

180/L


2011. júl. 2. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igen.

De mivel 200 cm magas vagyok ez sosem fog megtörténni :D

2011. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna...
2011. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én 181 cm vagyok, és szinte csak nálam magasabb fiúkat látok mindenütt. Hogy lehet ez?


27/F

2011. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Cseréljünk helyet! :)
2011. júl. 2. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Haha. Ha hiszed, ha nem, középiskolában 22 fiúból utolsó előtti voltam a tornasorban.
2011. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én azért rengeteg hasonló magasságú fiút látok mint amilyen én vagyok, 192cm.

de nálam magasabb lánnyal nem járnék.

2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne kizáró ok.
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 180 centi vagyok. Ettől függetlenül én simán járnék veled (mármint egy hozzád hasonló magasságú lánnyal, úgy értem természetesen :)), ha téged nem zavarna. Még csak azt se bánnám, ha rendszeresen magas sarkú cipőkben járnál, így tulajdonképpen nem is egyforma magasak lennénk, hanem én lennék 5-10 centivel folyton alacsonyabb. ;)


25/F

2011. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis magasabb nőkkel járnék. :)
2014. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!